Здоров`я 20 Липня 2021 10:17Марина Сейлор

Відомий дієтолог розповів, як перехитрити старіння.

Ваш організм вимагає особливої турботи, щоб довго залишатися молодим
Відомий дієтолог Андрій Маковецький поділився в Instagram порадами, як перехитрити старіння. Вікові зміни в організмі – процес, на жаль незворотний. Однак можна обдурити його, користуючись нехитрими порадами фахівця. Отже, що ж пропонує робити Маковецький, щоб можна було у всеозброєнні і рішуче крокувати проти часу?

Стежити за станом гормонів. Хоча б раз на півроку здавати аналіз на гормональну панель і своєчасно коригувати порушення, якщо вони виявлені.

У своєму раціоні віддати перевагу свіжої рослинної їжі різних кольорів;
Споживати достатню кількість білків – в середньому 1,5 г білка на 1 кг маси тіла.

Не забувати про антиоксиданти, такі як вітамін С, вітамін Е, Цинк, Омега-3. Ці речовини захищають шкіру й органи від дії вільних радикалів, здатних у десятки разів уповільнити старіння і смерть клітин. Антиоксиданти повинні входити в раціон щодня. Якщо вам не подобаються продукти, багаті ними, вживайте їх у вигляді харчових добавок.
Сон – краща зброя в боротьбі зі старінням. Тривалість сну повинна бути 7-8 годин, не більше і не менше – в обох випадках старіння відбувається швидше.

І звичайно, фізичні вправи і позитивне мислення. Ця порада може здатися банальним, однак, як багато людей випускають його з уваги!

Будьте здорові, щасливі і довго-довго молоді і бадьорі!

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/137460/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ