Прес-релізи 27 Жовтня 2022 9:55Марина Сейлор

Відпочинок в Ясінях та Драгобраті, поїздка зі Львова від Transfer-tour

Вже дуже давно мандрівники відкрили світу красу українських Карпат. Сюди стікаються тисячі туристів з України та інших країн Європи і не тільки. Вони насолоджуються прекрасними пейзажами могутніх гір, вкритих густими лісами, їхніми стрімкими потоками й ріками, водопадами та озерами. Тут безліч природних об’єктів, які зачаровують своєю красотою, а також цікавих історичних і архітектурних пам’ятників. Щоб ця краса стала доступною для усіх бажаючих, на базі цих туристичних зон розбудовували інфраструктуру здравниць, курортів і турбаз, зокрема курортного села Ясіня та гірськолижного курорту Драгобрат.

Ясіня.

Це село знаходиться в Рахівському районі Закарпатської області. Його побудовано в мальовничій місцевості, посеред прекрасних пейзажів лісистих гір, з багатою фауною і флорою. Природа подбала про те, щоб воно перетворилося в популярну туристичну зону, тому люди приклали чимало зусиль, щоб розвинути тут відповідну інфраструктуру. Ясіня давно користується популярністю у туристів, проте тепер їхній потік не переривається незалежно від пори року. Тут їм є чим зайнятися, особливо в плані екскурсій по місцевим природним і архітектурним пам’яткам, також багато мандрівників використовують село як відправну точку для походів у гори. Звідси простягаються маршрути до гір Говерла, Петрос, Стіг та Близнюки, а неподалік працює гірськолижний курорт Драгобрат.

Добратися сюди зі Львова найкраще за допомогою професійного пасажирського перевізника, наприклад, замовивши послугу трансферу в компанії Трансфер-тур – https://transfer-tour.com/ru/lvov-karpaty/lvov-yasinya-dragobrat/

Дрягобрат.

Даний гірськолижний курорт розмістився поряд села Ясіня. Його побудували в однойменній долині, в честь якої він і отримав свою назву. Він має статус найбільш високогірного курорту в Україні та являється ідеальним місцем для гірськолижного спорту й практики інших зимових видів спорту. Курорт пропонує широкий вибір різноманітного дозвілля, зокрема екстремального спорту та активного відпочинку. Його інфраструктура включає декілька сучасних трас різного рівня складності і комфортних підйомників, розважальних закладів та розвиненого готельного комплексу. Також з його території відправляються екскурсій і походи.

Транспортна компанія Transfer-tour допоможе організувати поїздку в Карпати, в будь яку туристичну зону цього регіону, забезпечивши комфортний, зручний та безпечний трансфер із високоякісним сервісом – https://transfer-tour.com/

Схожі статті