В мережі 21 Січня 2021 8:46Марина Сейлор

“Він синій наглухо”: Заступника віцепрем’єр-міністра спіймали п’яним за кермом (відео)

Віталій Немилостивий – заступник віцепрем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського – був зупинений копами, які запідозрили чоловіка у водінні в нетверезому стані. Відповідне відео, зняте нагрудною камерою одного з поліцейських, з’явилося в розпорядженні ЗМІ, повідомляють Патріоти України.

Судячи з оприлюдненого запису, Немилостивий відмовився оформляти протокол, намагався піти з місця інциденту й навіть влаштував бійку з патрульними.

Заступник Уруського спілкується з поліцейськими

На відео зображено момент, як чоловік йде з ключами (очевидно, від авто) до співробітників Національної поліції. У цей момент коп, звертаючись до колеги, сказав: “Він синій наглухо”.

Заступник Уруського спробував віддати ключі патрульним і піти, але правоохоронець не давав йому цього зробити. Коли коп пішов за чоловіком та закликав його зупинитися, той сказав: “Я заступник міністра!”.

Між водієм і правоохоронцями сталася перепалка, під час якої Немилостивий кричав, щоб копи “прибрали руки”. На записі також є момент штовханини між чиновником і патрульними.
Додамо, в грудні 2020 року з’явилася інформація, що міністр Уруський, у минулому людина Жванії і Мартиненка, також попадався на пияцтві – його нібито затримали в Туреччині за п’яний дебош у готелі.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/155794/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ