Винник заявив, що йому соромно за Майдан і що він готовий заспівати перед Путіним
Політика 2 Жовтня 2018 8:54Марина Сейлор

Винник заявив, що йому соромно за Майдан і що він готовий заспівати перед Путіним

Олег Винник заявив, що події на Майдані, відомі, як Революція Гідності, були зайвими і штучними. Днями відомий український співак Олег Винник, який нещодавно провів свою першу лекцію як викладач, дав інтерв'ю журналісту Матвію Ганапольському. В ефірі телеканалу «Прямий» він розповів про своє ставлення до Евромайдану, війни і інших останніх історичних подій в Україні, розповідає Clutch.

«Я людина, далека від політики, але у мене є громадянська позиція, — заявив Олег Винник. — Мені здається, що все, що сталося в Україні останнім часом, було зайвим — повністю все. Я думаю, що навіть штучно. Майдани там ...».

На питання, за яку грандіозну подію в Україні вам соромно, співак відповів так: «Мені за все соромно», але конкретної події так і не назвав.

Також Винник сказав, що політики своїми діями відбивають у народу прагнення до кращого життя. Але, на його думку, все в наших руках, тому ніхто не повинен залишатися осторонь.

Щодо війни співак заявив наступне: «Я не хочу нікуди, ні про кого нічого говорити. Я маю на увазі — є війна, немає війни. Люди про це всі знають, офіційно або неофіційно. Але я знаю, що два народи, які дуже близькі один до одного, брати вбивають один одного. Як я можу ставитися? Це велике горе. Але ми переживемо це горе».

Також співак відверто розповів, що його неодноразово звали виступати в Росію, але він відмовлявся і має намір відмовлятися і далі. Винник без роздумів згоден заспівати перед Путіним за однієї умови — якщо після цього відразу припиниться війна.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/179827-vinnik-zajavil-chto-emu-stydno-za-shtuchnyjj-majjd.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ