ВАЖЛИВО:

Вистоїмо бо українці!!!

Переглядів: 116
Вистоїмо бо українці!!! В мережі

Дзвінок. 7:00 ранку. Сон знімає, як рукою. Дзвінок звідти, де вже кілька днів запеклі бої.
— Сергій, як ви? Що у вас?
— У нас бої. З мого взводу залишилось 10 людей. 200-ті, 300-ті, але більшість просто втекла. І командування втекло. Комбат раптом «зліг» з невідомою хворобою. З батальйону залишилось 150 чоловік. Цих 150 чоловік тримають лінію фронту в 150 км. Просили підкріплення, навіть набили морду начальнику штаба. Прийшло аж 40 людей. Зато привезли боєприпаси. Воюємо далі. Всі роблять все. Я і сапер, я і розвідник, і я ГРУ))) Ваш тепловізор працює день і ніч.
— Серьож, у вас діти. Вам треба триматися. Бережіть себе, — мелю шо попало, бо реально не знаю, що казати в такі моменти.
— У мене діти. І виховати їх рабами я не хочу. Хай я загину, але вони будуть жити у вільній країні. Тут залишились ті, хто буде йти до кінця. Ми з хлопцями нашою купкою в 150 людей порадились — ми відступати не будемо, — говорить корінний харків»янин Сергій. — Ви там, до речі, передайте добровольчим батальйонам. У нас техніка, у них люди — треба об»єднуватись.Ви знаєте, це вже було. В найважчі години, в найважчу ніч на Майдані залишилась купка ідейних людей. В них не вірив ніхто. А вони вистояли.
Зараз на фронті залишились ідейні люди. Це їхня війна.
Ніч буде довгою. Поляжуть найкращі. Але вони вистоять, не сумнівайтесь. Заради своїх і наших дітей.

А ми будемо найнадійнішим в історії тилом.
Разом — і до кінця.

Вернись живым

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of