Вистоїмо бо українці!!!
В мережі 29 Серпня 2014 22:40Марина Сейлор

Вистоїмо бо українці!!!

Дзвінок. 7:00 ранку. Сон знімає, як рукою. Дзвінок звідти, де вже кілька днів запеклі бої.
- Сергій, як ви? Що у вас?
- У нас бої. З мого взводу залишилось 10 людей. 200-ті, 300-ті, але більшість просто втекла. І командування втекло. Комбат раптом "зліг" з невідомою хворобою. З батальйону залишилось 150 чоловік. Цих 150 чоловік тримають лінію фронту в 150 км. Просили підкріплення, навіть набили морду начальнику штаба. Прийшло аж 40 людей. Зато привезли боєприпаси. Воюємо далі. Всі роблять все. Я і сапер, я і розвідник, і я ГРУ))) Ваш тепловізор працює день і ніч.
- Серьож, у вас діти. Вам треба триматися. Бережіть себе, - мелю шо попало, бо реально не знаю, що казати в такі моменти.
- У мене діти. І виховати їх рабами я не хочу. Хай я загину, але вони будуть жити у вільній країні. Тут залишились ті, хто буде йти до кінця. Ми з хлопцями нашою купкою в 150 людей порадились - ми відступати не будемо, - говорить корінний харків"янин Сергій. - Ви там, до речі, передайте добровольчим батальйонам. У нас техніка, у них люди - треба об"єднуватись.

Ви знаєте, це вже було. В найважчі години, в найважчу ніч на Майдані залишилась купка ідейних людей. В них не вірив ніхто. А вони вистояли.
Зараз на фронті залишились ідейні люди. Це їхня війна.
Ніч буде довгою. Поляжуть найкращі. Але вони вистоять, не сумнівайтесь. Заради своїх і наших дітей.

А ми будемо найнадійнішим в історії тилом.
Разом - і до кінця.

Вернись живым

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ