Каталог М47 18 Квітня 2017 18:06slovotkach

Водостічні системи Galeco з нержавіючої сталі та з пластику

Польська корпорація Galeco проектує, виготовляє, реалізує і встановлює водостічні системи нового покоління для відведення дощової води. Філії компанії працюють не тільки в Україні, Словенії та Угорщини, а й в Білорусі, Казахстані, Румунії, Ісландії, Литві та Латвії.

Виробництво водостічних систем з нержавіючої, ламінованої сталі, ПВХ і пластика ведеться із застосуванням новітніх технологій, з контролем якості на кожному етапі виробництва. Відмінна риса продукції Galeco – загнуті всередину краї жолобів. Такі конструктивні особливості не дозволять дощовій воді виплеснутися назовні навіть під час сильної зливи.

Численні дипломи за участь в конкурсах, сертифікати якості підтверджують високу надійність і вчинені якісні характеристики всіх лінійок водостічних систем Galeco.

Колекції, що випускаються виробником скоєних водостічних систем Galeco:

  • Galeco STAL2 (ламінована сталь, прямокутна форма жолоба);
  • Galeco STAL (ламінована сталь);
  • Galeco DECOR (декоративний софіт).
  • Galeco PVC (полівінілхлорид ПВХ);
  • Galeco Bezokapowy (для будинків без карниза).

Характеристика водостічних систем відведення дощової води від компанії Galeco

Водостоки Galeco НЕ піддаються негативному впливу атмосферних опадів в будь-який час року. Стійко переносять механічні пошкодження від каменів і гілок, стікали з даху разом з дощовою водою. Завдяки унікальному покриттю не вигорають, залишаючись не тільки функціональним, але і естетичним прикрасою будинку. Чи не реагують на хімічні сполуки, солі і кислоти, які містяться в дощовій воді. Завдяки спеціальним антикорозійним обробці і нержавіючої сталі, жолоби Galeco не покриває іржею. Додаткову довговічність водостічних систем забезпечують 4 ламінованих захисних шару. Зносостійкість гарантує товщина сталевої серцевини жолоби в 0,6 мм.

Водостічні системи Galeco з нержавіючої сталі, полівінілхлориду, пластику: довговічність і естетичність

Водостік з нержавіючої сталі, як і варіанти з полівінілхлориду і пластика – система відведення дощової води, створена за новітніми технологіями, де кожен окремий елемент ретельно продуманий.

Кріплення та з'єднання водостічної системи – надійні і довговічні, ущільнювачі виготовлені з EPDM – результату багаторічних досліджень і впровадження новітніх технологій, еластичного і зносостійкого матеріалу.

Установка водостічних систем Galeco не передбачає застосування додаткових сполучних елементів для кутів і жолобів. Це на порядок зменшує фінансові витрати на придбання та установку відсотків.

У чому родзинка Galeco Bezokapowy

Водостічні системи з цієї лінійки встановлюються на будинку, які не обладнані карнизами. Монтаж водостоку здійснюється на утеплювачі. Дана система водостоку – унікальна запатентована виключно компанією Galeco.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ