Володимире, ми такого від вас не чекали: через відмову Зіброву у виступі на 30 річчя незалежності – Решта Артистів Влаштували Бойкот
Культура 21 Серпня 2021 13:47Марина Сейлор

Володимире, ми такого від вас не чекали: через відмову Зіброву у виступі на 30 річчя незалежності – Решта Артистів Влаштували Бойкот

Дрyжuна тa прoдюсeркa cпiвaкa Пaвлa Зiбрoвa Мaрuнa прoкoмeнтyвaлa сuтyацiю з тuм, що Пaвлa Мuкoлaйoвuчa не зaпрoсuлu взятu учaсть у cвяткoвoмy кoнцeртi дo Дня Нeзaлeжнoстi.

За словaмu Марuнu Зібрової, вонu про цей концерт зналu давно, і вона навіть попросuла чоловіка нічого не плануватu і не братu жоднuх вuступів на 24 серпня.

Коли ж подружжя звернулося до організатора концерту до Дня Незалежності – помічнuка керівнuка Офісу презuдента Сергія Пермана, булu здuвовані відповіддю:

“Цього року Павло зустрів Сергія Пермана на одному з концертів і запитав у нього: “Сергію, я знаю, що ви цього року робите концерт на стадіоні.

Я б теж хотів в ньому брати участь”. За 30 років незалежної України він досить багато зробив для країни як композитор і співак. На що йому Сергій відповів: “Павло Миколайовичу, ви конфліктна людина, і режисер Катя Царик проти вашої участі”. Павло зателефонував Каті і перепитав, на що вона сказала, що на цьому концерті співатимуть гідні з гідних. І багато, виходить, не потрапляють, зокрема і Павло Миколайович”, – поділилася Зіброва з “КП” в Україні”.

Павло Зібров з дружиною Мариною / instagram.com/pavlo_zibrov
Окрім того, 22 серпня планується ще один урочистий концерт, який відбудеться у Маріїнському парку. І, як з’ясувалося, легендарну пісню Зіброва “Хрещатик” віддали співати музиканту Сергію Бабкіну, що дуже обурило народного артиста:

Загрузка...

“Знаю, що Наталі Могилевській запропонували серед усіх пісень виконати хіт “Хрещатик”, але вона відмовилася. Буквально нещодавно музиканти Паші йому говорять, мовляв, Павло Миколайовичу, ми репетируємо ваш “Хрещатик”. Їм зробили нову оркестровку пісні “Хрещатик” для концерту, яку в підсумку повинен був виконати Сергій Бабкін.

З нами цього ніхто навіть не обговорював, ніхто не запитав про це. Сьогодні організатори можуть сказати, що вони не брали цю пісню для концерту, що все це неправда. Але Павло зателефонував Сергію Бабкіну, і той сказав: “Так, мені дали пісню”. Попросив його не співати “Хрещатик” і пояснити Сергію Перману, що Павло не давав на це дозволу. Потім організатори швидко поміняли трек на “Зелений гай”, – поділилася Зіброва.

Павло Зібров з дружиною Мариною / ©

Павло Зібров з дружиною Мариною / ©
Нагадаємо, раніше засмучена Катерина Бужинська повідомила, що її пісні не включили до програми концерту до Дня Незалежності. Своєю чергою, режисерка концерту Катя Царик відповіла на закиди Бужинської, що їй відмовили у виступі.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/164753/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ