Вата 10 Червня 2018 21:48Володимир Маркопольский

Волонтеры показали видео удара украинских военных по боевикам Донбасса

Волонтерская организация "Вернись живым" опубликовала видео ракетного удара украинских военных по боевикам на Донбассе.

Данный удар называется превентивным, сообщается на Facebook-странице организации.

"Превентивный удар по целям, которые представляют потенциальную угрозу личному составу и гражданским лицам неподалеку от линии разграничения – один из действенных методов в военной стратегии", – отмечается в сообщении.

Кроме того, украинские силовики так сделали и с данной позицией террористов. Удар был нанесен после того как разведка доложила, что боевики в данном районе начали выгрузку 120 мм боеприпасов.

Успішна операція на передовій

Превентивний удар по цілям, які несуть потенціальну загрозу особовому складу і цивільним особам неподалік лінії розмежування – один з дієвих методів у військовій стратегії.Так було і з цією ворожою позицією, коли аеророзвідники помітили транспорт і вигризку противником 120-мм мін та розгортання двох мінометних розрахунків. Перед обстрілом весь особовий склад терористів зібрався порадитись у бліндажі, але так і не зміг втілити заплановане.Хлопцям на фронті дуже бракує безпілотних апаратів з тепловізійною головою, щоб вночі теж бачити ворожі задуми. Вартість однієї одиниці складає 170 тис.грн.Допомогти придбати безпілотні апарати з тепловізійною головою ви можете тут: goo.gl/iz8bfd Автор: Андрій Римарук (Andrii Rymaruk)Монтаж відео: Demid JohnwuФонд "Повернись живим"

Geplaatst door Повернись живим op Zaterdag 9 juni 2018

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ