Вперше до Конгресу США обрали відкритого темношкірого гея
Світ 6 Листопада 2020 0:04Марина Сейлор

Вперше до Конгресу США обрали відкритого темношкірого гея

До Конгресу США вперше обрали відкритого темношкірого гея – юриста, активіста, члена Демократичної партії Річі Торреса. Його обрали до Палати представників від Південного Бронкса. Про це повідомляє CBS News.

«У нас Конгрес буде таким же різноманітним і динамічним, як і сама Америка. Шістдесят відсотків демократів в Палаті представників становлять жінки, люди з іншим кольором шкіри і ЛГБТ+. Я пишаюся тим, що внесу свій вклад в різноманітність найбільшого законодавчого органу світу – Конгресу Сполучених Штатів», – сказав Торрес після перемоги.

Під час інтерв’ю на CBSN він сказав, що відчував себе «одночасно виснаженим і схвильованим», але в основному відчував «подяку і задоволення».

Коли його запитали, що він буде робити для нью-йоркського району Бронкс тепер, Торрес сказав, що його «найбільша пристрасть – доступне житло».

«Для мене доступне житло – це не просто цегла і будівельний розчин, це фундамент, на якому ви будуєте краще життя для себе і своєї сім’ї. Велика частина жителів Південного Бронкса платить левову частку свого доходу на оренду. Особливо важко це при COVID-19, сім’ї можуть виселити», – зазначив конгресмен.

Торрес закінчив Стенфордський університет і юридичний факультет Гарвардського університету, при адміністрації Барака Обами він працював в Міністерстві юстиції.

Раніше Український Дощ писав, що вперше в історії США сенатором штату Делавер обрали кандидатку від Демократичної партії – трансгендерну жінку Сару Макбрайд.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/149919/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ