“Все йде за планом”: ще одна європейська країна легалізувала марихуану
Політика 1 Листопада 2018 19:38Марина Сейлор

“Все йде за планом”: ще одна європейська країна легалізувала марихуану

З 1 листопада британські лікарі можуть призначати пацієнтам препарати на основі канабісу, пише BBC.

У Великобританії з четверга, 1 листопада, офіційно легалізовано продаж марихуани і препаратів із вмістом марихуанни за призначенням лікаря.

Наприклад, конопляну олію призначають дітям з тяжкою формою епілепсії, пацієнтам з хронічним болем або онкохворим для пом'якшення побічних ефектів хіміотерапії, уточнює видання.

За словами експертів, можна буде купувати олії, капсули і таблетки на основі рослини, але не курильні суміші.

В Британії будуть запропоновані безкоштовні інтернет-курси, щоб пояснити лікарям, в яких випадках припустимо виписувати медичну марихуану. Королівська колегія медиків не рекомендує прописувати препарати на базі канабісу для знеболювання.

За даними ООН, Великобританія є найбільшим у світі виробником канабісу для медичних і наукових цілей. Компанія GW Pharmaceuticals Plc, що базується в Кембріджі, щорічно вирощує близько 20 тонн конопель у парниках площею з футбольне поле.

Вживання марихуани в медичних цілях дозволено в 20 штатах США, а також в Ізраїлі, Польщі, Греції, Хорватії та деяких інших країн. Уругвай і Канада повністю легалізували марихуану — у цих державах дозволено вживання конопель у тому числі в рекреаційних цілях.

Раніше ми повідомляли, що  в Канаді закінчилася марихуана вже через 2 дні після того, як вона стала законною. Країна почала відчувати брак цього продукту через те, що канадці отримали право на законну марихуану.

З моменту легалізації поліція допомагала магазинам справлятися з довгими чергами і розчарованими людьми, які не можуть собі купити канабіс.

17 жовтня, Канада стала першою промисловою розвинутою країною, і тільки другою країною в світі, після Уругваю, яка прийняла рішення узаконити рекреаційні коноплі в рамках спірного експерименту в політиці щодо наркотиків.

Згідно з новим законом, громадянам буде дозволено носити до 30 грамів канабісу на публіці, і кожне домашнє господарство зможе виростити до чотирьох рослин марихуани.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ