Все нормально??? «Міністерка охорони здоров’я ЛНР» купила житло під Києвом і відправила доньку вчитися до Франції
Вата 22 Липня 2021 10:18Марина Сейлор

Все нормально??? «Міністерка охорони здоров’я ЛНР» купила житло під Києвом і відправила доньку вчитися до Франції

Міністерка охорони здоров’я псевдореспубліки Наталя Пащенко придбала нерухомість під Києвом і відправила доньку Софію Буку на навчання до Франції.

Про це розповів у відеоблозі журналіст, член української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Денис Казанський. Він зазначив, що дізнався про це з Telegram-каналів, популярних у “ЛНР”

До осені 2016 року Пащенко жила в Сєвєродонецьку, який розташований на території, підконтрольній Україні. Однак згодом вона повернулася до рідного Луганська. Тоді ж жінка придбала квартиру в новобудові в Ірпені під Києвом.

Протягом двох років Пащенко очолювала “державну кардіологічну програму ЛНР”, а в грудні 2018 року її призначили “міністеркою охорони здоров’я”.

Загрузка...

Її дочка Софія спочатку навчалася в Київському національному торговельно-економічному університеті, потім в польскому університеті, після чого вступила до університету у Франції.

У соцмережах дівчина нерідко хвалилася фотографіями з Франції. Однак із введенням карантинних обмежень через пандемію COVID-19 вона була змушена повернутися до окупованого Луганська, де нині й проживає разом із матір’ю.

Журналіст Денис Казанський підкреслив, що «чиновниця» явно не захотіла, щоб її дочка здобувала освіту і залишалася жити в невизнаній «республіці», тому дівчина спочатку надійшла до столичного вузу – київський Національний торговельно-економічний університет, потім перевелася в Економічний університет у Вроцлаві (Польща), після чого опинилася вже студенткою Університету Гренобль-Альпи (Франція).

Казанський зазначив, що багато людей у коментарях пишуть, що Служба безпеки України повинна втрутитися в ситуацію й відібрати закордонний паспорт у дочки зрадниці. Але сам він проти такого підходу.

“Я сподіваюся, що ця дівчина тепер подивиться, чим відрізняється життя в нормальних цивілізованих європейських країнах від життя в тому ла*ні, у яке Донбас засунула Росія, зрозуміє різницю між життям у Європі і “русскім міром”, зробить свої висновки”, – сказав журналіст.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/153068/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ