Все одно мало: Кличко розповів, навіщо підвищив плату за проїзд в комунальному транспорті
Політика 3 Серпня 2018 19:50Марина Сейлор

Все одно мало: Кличко розповів, навіщо підвищив плату за проїзд в комунальному транспорті

Київська міська адміністрація змушена була піти на підвищення плати за проїзд в комунальному транспорті столиці, щоб скоротити збитковість галузі. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в інтерв'ю "Прямому". "Дуже непопулярний крок, я розумію, що ніхто аплодувати не буде.

Але це вимушений крок, оскільки на сьогоднішній день транспортна галузь є збитковою, майже 2 млрд грн", - зазначив міський голова. За його словами, міська влада прагне зробити комунальний транспорт комфортабельним і сучасним, тому закупили 100 автобусів, 100 тролейбусів, 45 сучасних трамваїв, що вимагає додаткових коштів.

Крім того, за його словами, додаткові кошти підуть на підвищення зарплат співробітникам транспортних підприємств. Так, на сьогоднішній день на підприємствах не вистачає 500 водіїв, а також 2,5 тисячі працівників. "У нас навіть це підвищення нижче собівартості", - підсумував мер.

Нагадаємо, 14 липня, без попереднього обговорення з громадськістю, столична влада прийняла рішення про підвищення плати за проїзд в комунальному транспорті. Причому вартість жетона в метро і талончика для проїзду в наземному транспорті підвищили відразу вдвічі - з 4-5 грн до 8 грн відповідно.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/173603-vse-ravno-malo-klichko-rasskazal-zachem-povysil-pl.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ