Політика 15 Жовтня 2018 12:01Марина Сейлор

Всю ніч кружляли над селищем, кричали і падали. Тисячі птахів таємничо загинули в Росії

Таємниче явище відбулося в селищі Хвойне Біломорського району. Минулої п'ятниці жителі селища спостерігали, як птахи почали падати під час польотів на землю, пише в соцмережі паблік місцевої газети «Біломорська трибуна».

"Сталося страшне, незрозуміле явище! З вечора п'ятниці люди чули крики качок і гусей (як нібито пролітає зграя), але пізно ввечері птиці стали падати на дахи будинків, дорогу, воду; це явище тривало протягом ночі, птахи всю ніч кружляли над селищем, кричали і падали. На ранок жителі селища збирали їх, вони лежали у дворах, а багато жителів зібрали їх до 15 штук. Наша мама розповіла, що на дах її будинку впала жива птаха, у неї була звернена голова, але вона побігла у бік дороги. Двоюрідний брат цієї ночі їхав у бік хвойнинських розвилок, то птахи падали і лежали на дорозі! Що це? Хто дасть відповідь на це не зрозуміле явище?", - написала в соцмережі налякана місцева мешканка.

За словами жінки, в селищі не ростуть ягоди, листя на деревах пожовкло ще навесні, так що люди побоюються, що в селищі підвищений рівень радіації. Інші жителі в соцмережах припускають, що птахи збилися з курсу через туман.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/181139-vsju-noch-kruzhilis-nad-posjolkom-krichali-i-padal.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ