Вибачаюсь за довгий пост, але вважаю, що Гєо Лерос заслужив. Вибачаюсь також за його матюки
Політика 3 Вересня 2020 15:41Марина Сейлор

Вибачаюсь за довгий пост, але вважаю, що Гєо Лерос заслужив. Вибачаюсь також за його матюки

Насправді він Геворг Курехян. Народився у Києві 1989-го року, українець. У Раду потрапив як арт-стріт мітець, а не з КВКшної команди, що, погодьтесь, нестандартний шлях для наших можновладців.

Зізнаюсь: коли йому спалили машину, моя реакція була щось на кшталт: «Ага! Жабогадюкінг у дії!». Зізнаюсь ще: хотів написати, що світло від палаючої машини допомогло йому роздивитись, у яке лайно він вліз  — але це було б неправдою.

Спочатку я подивився його стрічку у фейсбуці.

Є сенс перепощувати ТОЙ САМИЙ виступ? Перепостю, вибачте.

  Мені очевидно, що країна рухається у прірву, а у нас досі не з’явилось ніякої державної стратегії, бодай якогось плану на майбутнє.
Соромно, але єдиним «стратегічним» документом, який може пояснити куди і як Україна буде рухатись, доводиться вважати программу кандидата Зеленського на сайті ЦВК.

   Давайте підведемо підсумки, чим країна мрій під назвою «зробимо їх разом», відрізняється від сумної реальності «Україна - це ти!».

   Замість обіцяного «зняття недоторканності з президента, депутатів та суддів», вразливими зробили тільки депутатів з опозиції.

   Обіцянки «жодних корочок» та «телефонного права» виявилось, що не стосуються керівництва офісу президента, яке користується номерами прикриття для своїх приватних авто, а сам Ермак телефоном роздає вказівки проти кого відкривати справи, а які закривати, кого призначати на державні посади, а кого звільняти!

   Судова гілка влади таки стала «прислужником президента», навіть у рейдерському захопленні НАБУ.

   Зеленський декларував:
«Здача національних інтересів не може бути предметом жодних перемовин».
Сьогодні це звучить як знущання, коли офіс президента очолює пан Ермак - агент ГРУ російської федерації, який через Кравчука та Фокіна тестує заплановану зраду, щоб в будь-який момент їх можна було списати на маразм.

   Боротьба з кумовством закінчилась ледве не в перший день з призначенням кварталівця Баканова головою СБУ, який за протекцією Зеленського взяв під контроль тіньову економіку, очолив незаконний обіг спирту, наркотиків, контрабанду, торгівлю з ОРДЛО, рекет та рейдерство бізнесу.
Процитую Зеленського:
«органи правопорядку повинні припинити займатися економічним тиском на бізнес.
СБУ не буде займатися економічними злочинами.»
Виявляється буде, бо це вигідно!

   На додачу Президент призначив сестру своєї сусідки, на яку записаний його маєток в Італії, керувати антимонопольним комітетом, який покликаний створити обіцяну свободу конкуренці.

    Замість енергонезалежності, уряд відключає енергоблоки АЕС, щоб головний олігарх країни не втратив статусу одного з найбагатших мільярдерів Європи, при цьому нанесені ним збитки у розмірі 39 млрд грн від Роттердам +, стали мінусом в кишені кожного українця.

   Перейдемо до «нульової толерантності до корупції» та те, що «викривач корупції перебуватиме під захистом».
В цій країні тільки Зеленський виявився толерантний до того, що керівник офісу президента - це головний корупціонер в державі та очолює інститут смотрящих часів Януковича, але саме бажання президента виявилось достатньо, щоб ОПГ ермака безкарно грабувало країну!

   Підкажіть, а де обіцяні «відкриті конкурси на державні посади»?
Натомість, люстрованих зашкварених махрових корупціонерів без конкурсу призначають на митницю, податкову та всі інші корупційні годівниці, прикриваючись коронавірусом.

   А як може бути по-іншому, якщо замість обіцяних нових облич, до влади прийшли люди клану Януковича, який тепер очолюєте ви, пане Президенте, я вас з цим вітаю!

   Ви несете персональну відповідальність за переслідування громадських активістів, журналістів та опозиційних організацій.

   І я не буду перераховувати цілу купу задекларований реформ, які обіцяли виконати в програмі, бо очевидно, що ви так далекі від інтересів українців, як Ермак від боротьби з корупцією.

   Але давайте чесно:
хто такий Єрмак без Зеленського?
Це ж насправді свідомий вибір президента, доручити йому виконувати всю його брудну корупційну роботу.

   Невже Ермак не погоджує з президентом «смотрящих»?
Чи Зеленський не знає які міністри прислуговують яким олігархам?

   Пане Президенте, погодьтесь, ви не стали воювати зі старою системою, ви просто з нею злились.

   Саме ви своїми «мікробами та бактеріями» брехні заразили цілу країну, згаяли шанс великої держави, обмінявши його на конверти від олігарха.

   Ви здали країну в аренду цим олігархам, чим самі собі підписали вирок та стали «порожнім місцем в історії».

   Вже зрозуміло, не буде ніяких посадок, скоро українці остаточно визначаться, що не хочуть зустрічати з вами наступну весну.

   У мене тільки одне питання до вас, пане Президенте:
вам не соромно?!

   Вже відомо, що Лероса вичистили з партії, а сам Володимир Олександрович Зеленскій обізвав його зрадником країни.

Напрошуєтся реакція: «Так йому і треба, бачили очі та таке інше». Згоден, ті, хто забруднилися участю у слугах Коломойського нічого доброго не заслуговують, та слід вказати, що Гео Лерос — «нетакий» слуга.

У 19-му він не верещить про «давайте паделім мілліарди Вальцмана» чи шось таке, а пише про мурали і свою книгу на тему стріт-арту. Потім якось відразу сповістив про своє депутатство у лавах тих самих слуг, став радником янелоха (котрий тоді ще янелохом не був) та закинув ось такий пост:

Згодом Гео Лерос починає розводити критику. Він лає владу,  роздає віртуальних копняків Кличку, Верещучці, Подоляку, Єрмакові, Венедиктовій.  І дуже скоро починає просто-таки гнобити однопартійців.

И шо це він верзе???

И шо це він верзе???

Часто вживає в якості лайки слова: «голова говяжья».  Влітку цього року він вже діє як справжнісенький ворог слугам.

10-го липня зацензурили та зняли з етеру його інтерв'ю 24-му каналу. Не зрозумів.

Не зрозумів та надалі критикує владу і навіть найвеличнішого лідера Всесвіту:

Звинувачує слуг та (страшно навіть подумати) Самого:

І ось до чого це все призвело:

Звичайно, наша поліція захищає своїх громадян:

Але я вірю, що злочинців знайдуть та покарають!

Чи ні?

Потім був ТОЙ САМИЙ виступ та виключення Гео Лероса з партії слуг Коломойського.

Не знаю, я б не поспішав з висновками, та не став би починати обожнювати сміливого та наразі беспартійного депутата. Він бачив, куди лізе. І саме тому його вчинок —  мужній. Але участь у партії слуг — це зашквар та тавро на усе життя.

Якось так. Думайте самі.

Джерело: https://peaceinukraine.livejournal.com/5118385.html

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ