Прес-релізи 6 Вересня 2022 11:48Марина Сейлор

Виклик сантехніка в Києві недорого

Сантехніка є невід'ємною частиною життєзабезпечення будь-якого приміщення. Зараз нам вже досить важко уявити собі життя без ванної, опалення та душу. А колись люди були змушені ходити на вулицю, а свої будинки опалювати за допомогою печі. На сьогоднішній день існує безліч різноманітних модифікацій сантехніки, проте навіть найдорожча та якісна річ має властивість ламатися чи зношуватися. Найчастіше це відбувається несподівано. І ось тут постає питання: що взагалі робити?

Майстер чи компанія?

Ринок сантехнічних послуг досить широкий, у ньому є як приватні майстри, так і фірми, і навіть великі компанії, які надають послуги сантехнічного ремонту різних масштабів.

Однак, якщо централізовані компанії з'явилися нещодавно, майстри існують стільки, скільки існує саме поняття ремесла. Раніше, за доіндустріальних часів, майстри працювали цілими династіями, безцінні знання передавалися з покоління до покоління, поповнюючись з кожним новим членом сім'ї. Майстри цінувались у народі, їм завжди було чим зайнятися, бо працювали завжди якісно, ​​на совість. Сьогодні вже відійшло в Лету поняття майстрових династій, і кожен окремий фахівець навчається самостійно за своїм бажанням, дуже часто опановуючи лише поверхневі знання.

Ремонтні майстерні, компанії та фірми також мають свій початок у доіндустріальну епоху у вигляді робочих артілей, проте сьогодні система помітно вдосконалена. У компаніях з ремонту сантехніки зазвичай працюють вузькопрофільні фахівці різної спрямованості, які дуже добре знають свою справу. Спектр послуг у таких компаніях досить широкий, а якісні фірми, які цінують довіру своїх клієнтів, ставлять лояльні ціни, вводять різні бонусні системи, і, що найголовніше, виконують роботи якісно та з гарантією.

Однак у випадку з фірмами теж варто бути уважними та читати відгуки клієнтів, щоб не потрапити на недобросовісних майстрів.

Звичайно, якщо у вас є знайомий майстер-сантехнік, який робив вам ремонт вже не один раз і ви їм залишалися повністю задоволені, то для вас взагалі не стоятиме питання виклику сантехніка, але якщо ви зайшли на цю сторінку, значить вам точно потрібна допомога.

Де можна замовити послуги сантехніка

Якщо ви все ще в пошуку якісної компанії з надання сантехнічних послуг, ми будемо раді порекомендувати вам Zroblu.com - сервіс, який виконує ремонт та заміну сантехніки та супутнього обладнання у Києві та передмісті. Крім того, що компанія сама по собі має значний досвід роботи на ринку, всі майстри працюють щонайменше 10 років у цій сфері, і кожен з них має власні секрети якості. На всі послуги є гарантія.

Компанія надає великий спектр послуг від дрібного ремонту у ванній до електрики.

  • сантехнічні роботи (заміна або ремонт сантехніки, труб, усунення засмічення та протікання, ремонт поломок, встановлення душових, унітазів, бойлерів)
  • електромонтажні роботи (електропроводка, підключення об'єкта до джерела живлення, встановлення розеток та вимикачів, підключення техніки)

Також у штаті компанії є професійні дизайнери, майстри-плиточники, фахівці з внутрішнього та зовнішнього оздоблення приміщень.

Zroblu.com працює у всіх районах Києва, а також у найближчому передмісті:

  • Правий берег: Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Голосіївський, Печерський, Шевченківський, Подільський
  • Лівий берег: Дарницький, Дніпровський, Деснянський
  • Мікрорайони: Куренівка, Новобіличі, Біличі, Борщагівка, Солом'янка, Виноградор, Липки, Воскресенка, Воздвиженка, Троєщина, Березняки, Лісовий масив, Русанівка
  • Передмістя: Ворзель, Вишневе, Ірпінь, Буча, Новосілки, Глеваха, Софіївська та Петропавлівська Борщагівка, Білогородка, Віта Поштова.
Схожі статті