Викрадений українець розповів, як із Білорусі потрапив до російського СІЗО
Політика 12 Вересня 2017 8:46Марина Сейлор

Викрадений українець розповів, як із Білорусі потрапив до російського СІЗО

Андрій Сабінін, адвокат громадянина України Павла Гриба, якого тримають у краснодарському СІЗО,  зустрівся зі своїм підзахисним. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. "Зустрівся у СІЗО з Павлом Грибом. Має нормальний вигляд, але непокоїться, що без ліків.

Також не вирішені побутові проблеми. Я ж дав підписку про нерозголошення, тому коментувати суть обвинувачення не маю права", - написав Сабінін. За його словами, Павло Гриб розповів про те, що його вивезли з Гомеля невідомі люди і передали іншим невідомим, а приблизно через кілька днів у Смоленській області РФ був оформлений протокол затримання. Після цього його доставили в Краснодар.

Як повідомлялося, 19-річний Павло Гриб 24 серпня поїхав у Гомель, щоб зустрітися з дівчиною з Росії, з якою до цього спілкувався тільки у соцмережах. Після цього зв'язок з українцем перервався. Через кілька днів стало відомо, що він знаходиться у СІЗО Краснодара, українцеві інкримінують тероризм. Сім'я занепокоєна станом його здоров'я, оскільки Павло через захворювання змушений регулярно приймати медикаменти. У п'ятницю, 8 вересня, до Гриба не пустили адвоката Андрія Сабініна. У МЗС України висловили у зв'язку з цим протест.

Джерело: http://expres.ua/news/2017/09/11/261704-vykradenyy-ukrayinec-rozpoviv-bilorusi-potrapyv-rosiyskogo-sizo
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ