Хто б міг подумати, що ціна Криму — це Сибір?

Переглядів: 194
Хто б міг подумати, що ціна Криму — це Сибір? В мережі

Володимир Путін вирішив переграти світ, залякавши його. І ввів санкції проти Росії. Очевидно, за принципом «бей своих, что бы чужие боялись»
А як ще інакше можна назвати рішення про податкові канікули на 15 років для видобутку газу Газпропом і на 20 такі самі канікули на майно цієї організації, яка є, за їхніми ж словами, «национальным достоянием»? Схоже, що найбагатшу комерційну організацію країни Путін вирішив оберігати за рахунок пенсіонерів. Це і правда може налякати кого хочеш.А правда дуже проста. Немає Росія, зокрема, Газпром грошей для виконання зобов»язань перед Китаєм на спорудження газогону до цієї держави. А не виконати зобов»язання перед Китаєм Путіну, ой, як не хочеться. А грошей немає. Експорт газу скорочується. Ціна на нього знижується. Західні фінансові ресурси недоступні. Східні, як виявилось, теж (чого б це?).

Але і це не врятує Росію. Бо окрім газогону потрібно ще вкладати величезні ресурси в геологічну розвідку, розбудову інфраструктури, в технології (а західні технології теж стали недоступними) і обладнання (яке теж стало недоступним).

Хто б міг подумати, що ціна Криму — це Сибір? Ну, і ще така дрібниця, як благополуччя переважної більшості росіян.

Богдан Яременко

Комментировать

Войти с помощью: 
  Подписаться  
Уведомление о