Культура 25 Березня 2021 9:12Марина Сейлор

«Я не хотів цього робити…» Усик зробив заяву щодо фільму Оксани Марченко

Український боксер Олександр Усик заперечив, що знімався у фільмі дружини керівника проросійської партії ОПЗЖ Віктора Медведчука Оксани Марченко “Паломниця”.
Джерело:ютуб-канал PravdaTUT Lviv
За його словами, спеціально він не для кого не знімався. А кадри з ним взяті зі старого інтерв’ю з дружиною Віктора Медведчука.

Усик заявив, що йому запропонували поговорити з дружиною Медведчука, коли та знімала фільм про Лавру.

“Я не знімався у фільмі Оксани Марченко. Це просто дурня якась вийшла. Це відео було записано десь рік чи більше тому. Мені запропонували поговорити з Оксаною. Вона знімала фільм про Лавру. Я сказав, що не хочу з нею говорити,
– сказав Усик.

“Але монахи сказали, що краще за мене цього ніхто не зробить. У підсумку я погодився. Це є інформаційна війна. Коли комусь погано, вони обманюють. Я вже задовбался мовчати і миритися з тим, коли люди так роблять”, – заявив боксер.

Що відомо про Марченко та фільм
На даний момент вийшла тільки перша частина фільму. Чи буде Усик фігурувати в наступних серіях – невідомо.

Оксана Марченко – українська телеведуча, дружина лідера партії ОТЗЖ Віктора Медведчука.

Загрузка...

19 лютого 2021 року РНБО наклала на Марченко та її чоловіка санкції в зв’язку з розслідуванням за статтею “Фінансування тероризму”.

Автор:
Юрій Семенюк

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/159296/

Схожі статті

Notice: Function WP_Object_Cache::add was called incorrectly. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/onpress2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ