Каталог М144 2 Листопада 2020 15:52Марина Сейлор

Як чоловіча вишиванка допоможе змінити життя?

З прадавніх часів чоловічі вишиванки вважалися надійним оберегом, не гіршим від гострої шаблі та щирої молитви. Наші предки вірили в сакральну силу таємничих зображень і надавали їм особливого значення. Як знати, можливо, придбання стильного одягу допоможе і сучасним чоловікам змінити життя на краще?

Вітчизняні виробники пропонують різноманітний асортимент, завдяки чому кожний представник сильної статі зможе купити чоловічі вишиті сорочки: https://vzhe-vzhe.com/cholovikam/vishivanki/. Прикмети нашого народу допоможуть вам підібрати ідеальний варіант для втілення найзаповітніших бажань.

Прикмети на здоров’я

Взірцем міцності та довголіття українці вважають дуб, саме тому візерунки з дубовими листочками або жолудями так часто прикрашають чоловічі вишиванки. А зміцнити «чоловічу силу» допоможуть обереги у вигляді вишитих маків. Геометричні візерунки на полотні нагадують нам про культ сонця у древніх слов’ян. Популярні солярні символи приносять чоловіку здоров’я та довгі роки життя. Серед найбільш відомих: зірки, ромби, кола, розетки, квадрати. Сорочки молодих хлопців традиційно прикрашали волошками або барвінком – символами розквітаючого життя, душевної чистоти та непорочності. На сорочках воїнів-захисників можна зустріти вишитих птахів – півня чи орла, запальна енергетика яких надихає власника одягу на сміливі вчинки.

Прикмети на достаток

Традиційними «кольорами заможності» вважається червоний, золотистий та світло-коричневий. Серед символів достатку широко використовувались зображення колосся пшениці та жита, виноградного грона, калинового цвіту. Успіх і благополуччя принесе вишивка з рибами, підковами або конями – в цьому погляди українських майстрів та прихильників відомої китайської науки фен-шуй співпадають. Значне місце у віруваннях українців займала символіка води. Наприклад, розповсюдженим елементом вишивки був «водяний вужик», який дуже схожий… на американський долар – S. Магічні властивості дарувати достаток приписувалися слов’янському символу «засіяне поле», який нагадує квадратні соти.

Прикмети на кохання

Для гарної любовної вдачі використовується парний орнамент з ромбів – символ прадавньої богині Макоші або ж два перехресні кола – символ Лади. Такий одяг допомагав гідно продовжити рід і приносив щастя у шлюбі. Ще одним символом плодючості та буяння життя вважаються ромбічні зображення на плечах сорочки. Відомим символом сімейної злагоди є виноградна лоза, в якому закодована суть подружнього життя - чоловік саджає сімейне дерево, а жінка дбайливо доглядає за «паростками» - дітьми.

Щоб вишита сорочка служила вам тривалий час, потрібно відповідально поставитися до пошуку виробника. Однією з кращих компаній з виготовлення національного одягу в Україні вважається бренд «Вже-Вже», в інтернет-магазині якого представлений широкий асортимент вишиванок. Перевірити ж правдивість народних прикмет кожний чоловік може особисто, замовивши собі розшиту сорочку.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ