«Як можна торгувати із сатаною!?» Прошу вас уважно слухати кожне слово, Святий Отець із блокпоста звернувся до влади (відео)

Переглядів: 1329
«Як можна торгувати із сатаною!?» Прошу вас уважно слухати кожне слово, Святий Отець із блокпоста звернувся до влади (відео) В мережі

Прошу Вас уважно слухати кожне слово, особливо важливо, що сказав Святий отець, можливо помиляюсь і це військовий капелан, але найважливіше це те, що він сказав, та те, що там сьогодні відбулось.


Штаб блокади торгівлі з окупантами звинувачує в організації согоднішньої провокації керівництво Донецької поліції та керівництво МВС.

28 лютого 2017 року, редути Штабу блокади були одночасно атаковані у двох точках: редут “Запоріжжя” в Бахмуті та редут “16 добровольчого батальйону” у Кривому Торці. Нападники діяли по заздалегідь відпрацьованому сценарію, однаковомову в обох місцях. З початку з’явилось телебачення, потім — групи “бабусь” із закликами припинити блокаду. Потім, під прикриттям “бабусь”, була спроба силового захоплення підготованими групами “тітушок”. До місць інциндентів заздалегідь були підігнані пожежні машини та карети швидкої допомоги. Поліція в інциндент не втручалась.

OnPress.info
Джерело: http://feedproxy.google.com/~r/varota-rss/~3/XChhdyKr258/
Жми «Нравится» и следи за нами в Facebook.

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Загрузка...