Політика 1 Березня 2017 18:18Марина Сейлор

«Як можна торгувати із сатаною!?» Прошу вас уважно слухати кожне слово, Святий Отець із блокпоста звернувся до влади (відео)

Прошу Вас уважно слухати кожне слово, особливо важливо, що сказав Святий отець, можливо помиляюсь і це військовий капелан, але найважливіше це те, що він сказав, та те, що там сьогодні відбулось.

Штаб блокади торгівлі з окупантами звинувачує в організації согоднішньої провокації керівництво Донецької поліції та керівництво МВС.

28 лютого 2017 року, редути Штабу блокади були одночасно атаковані у двох точках: редут “Запоріжжя” в Бахмуті та редут “16 добровольчого батальйону” у Кривому Торці. Нападники діяли по заздалегідь відпрацьованому сценарію, однаковомову в обох місцях. З початку з’явилось телебачення, потім — групи “бабусь” із закликами припинити блокаду. Потім, під прикриттям “бабусь”, була спроба силового захоплення підготованими групами “тітушок”. До місць інциндентів заздалегідь були підігнані пожежні машини та карети швидкої допомоги. Поліція в інциндент не втручалась.

Джерело: http://feedproxy.google.com/~r/varota-rss/~3/XChhdyKr258/
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ