Прес-релізи 18 Червня 2021 13:21Марина Сейлор

Як новітні технології впливают на сферу розваг

Світ стрімко змінюється і невпинно розвивається, і це стосується абсолютно всіх сфер життя. У той же час кожному сучасному користувачеві необхідно отримувати такий продукт, у якому будуть поєднуватися простота користування, зручність та користь. І для того, щоб певна компанія не втрачала своєї популярності, а була успішною та впізнаваною, потрібно також постійно розвиватися, тримаючи руку на пульсі, а ще краще – випереджаючи сучасність. Саме для цього залучаються кваліфіковані команди R&D (Research and Development, що у перекладі означає дослідження та розробки).

Втілення інновацій та розробка технологій майбутнього, аналогів яким не буде на ринку, необхідне для успіху компанії у найрізноманітніших сферах. Особливо це стосується такої відповідної вимогам сучасності галузі, як сфера розваг, зокрема – кіберспорту. Ця ніша є дійсно унікальною, адже серед усіх спортивних дисциплін саме кіберспорт є наймолодшою, але й водночас такою, що найбільш активно набирає оберти. Зі способу розважитись вона перетворилась у справжній спорт, з якого проводяться масштабні турніри світового рангу.

В області ігор і розваг однією із провідних компаній в регіоні СНД на сьогодні є бренд Parimatch, заснований ще у 1994 році. За час свого існування компанія стрімко набирала обертів, ставши наразі впізнаваною не лише на території пострадянських країн, але й у всьому світі. Виступаючи в якості міжнародної платформи для розваг, букмекерська контора Parimatch функціонує та успішно веде бізнес на теренах десяти країн. Окрім того, це – одна із найбільш технологічних компаній̆ у сфері Gaming і Entertainment, що постійно слідкує за трендами та використовує виключно найновіші розробки для свого розвитку.

Щоб постійно втілювати найновіші технології та інновації, потрібне залучення найкращих фахівців у своїй сфері. Саме такі становлять основу команди R&D-центру глобального холдингу – проєкту Parimatch Tech, ознайомитись із концепцією якого ви можете на сторінці parimatch.tech/uk.

Креативні рішення та підвищений попит – секрети успіху від Parimatch Tech

Parimatch Tech являє собою український R&D-центр, що спеціалізується на сфері розваг та ігор, та належить до масштабного холдингу зі світовим ім’ям. Його команда задає тренди на ринку, що забезпечується за рахунок реалізації найсміливіших ідей.

Вітчизняною компанією постійно підтримуються екосистемні проєкти, метою яких є забезпечення ефективності, впізнаваності та технологічної підкованості для різних гравців ринку. Вона активно інвестує власні ресурси та експертизу задля того, щоб підтримати прогресивні MarTech-рішення. Так, за твердженням топ-менеджменту компанії, український креатив можна ефективно популяризувати у світі та посилити індустрію, якщо регулярно підтримувати рекламний ринок України.

Загалом, завдяки роботі команди R&D-центру можливо досягти великої кількості важливих переваг:

  • забезпечення бізнесу нового місця на ринку за рахунок виявлення нових технологій;

  • розробка сучасних послуг та продуктів, що відповідають вимогам сьогодення;

  • впровадження ефективних IT-рішень на міжнародному рівні.

Таким чином, прогресивний R&D-центр дозволяє певній організації працювати за новітніми технологіями, зробити свій продукт чи послугу максимально сучасними та інноваційними, а також забезпечити успішне майбутнє у сфері IT.

На сьогодні у ролі сучасного постачальника технологічних рішень в індустрії розваг та ігор компанія Parimatch Tech присутня у 8-ми країнах світу, а у найближчих планах команди R&D-центру – вихід не менш ніж ще у три країни. Окрім того, щомісяця у всьому світі продуктом компанії користуються більше ста тисяч нових клієнтів, а щодня кількість активних користувачів також сягає близько ста тисяч осіб.

Головною метою компанії R&D-центру міжнародного холдингу Parimatch є запровадження інновацій, найкращих рішень та нових технологій, які допомагають надавати високоякісні букмекерські продукти спільноті, а також забезпечення отримання найяскравіших вражень від гри.

Parimatch Tech – це українська успішна компанія з великими амбіціями, технології якої допомагають міжнародній організації у сфері беттінгу рухатись вперед на ігровому ринку та залишатись успішною упродовж років. Це провайдер інноваційних рішень в гейм-індустрії та кіберспорті, що наразі є одним із найсильніших гравців на ринку країн СНД та постійно прагне більшого.

Щоб стати частиною неймовірного світу кіберспорту та розваг, ви можете приєднатися до вискокотехнологічного науково-дослідного центру світового холдингу Parimatch, що допомагає поширювати складну та динамічну галузь, а також впроваджує технології майбутнього для відповідності вимогам сучасності.

 

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ