Каталог М116 28 Травня 2019 5:54slovotkach

Як обрати якісні натяжні стелі?

Як приємно, коли ваші гості захоплюються чудовим й витонченим стилем вашого інтер'єру, та якщо ідеальну картину не псує стеля з тріщинками та нерівностями. Але навіть якщо стеля не бездоганна, сучасні можливості дозволяють швидко прибрати дефекти без серйозних втрат. Для цього досить встановити натяжні стелі в Житомирі, які стануть відмінним рішенням.Натяжні стелі в Житомирі

Обираємо натяжні стелі з бездоганними характеристиками

Кілька практичних порад від експертів ринку будматеріалів допоможуть вам зорієнтуватися в деталях при виборі того чи іншого виду натяжної стелі:

  • · Не варто економити на якості матеріалів. Краще встановити дорогі натяжні стелі лише у деяких кімнатах (у вітальні, спальні або передпокої), ніж затягувати всю квартиру неякісною плівкою. Особливо уважно слід поставитися до матеріалів для дитячої. Не варто, однак, вважати, що висока ціна гарантує якість матеріалів. Головним фактором вибору повинні стати сертифікати якості. Сумлінні постачальники завжди готові пред'явити необхідні документи. Краще встановити оригінальні конструкції вітчизняного виробництва, ніж підробку європейських брендів з Китаю. Важливо, що чим більше площа поверхні натяжної стелі, тим менше ціна матеріалу за 1 м2.
  • · Звернення в компанію з низькими цінами зазвичай загрожує переплатою. Схема наступна: на сайті компанії вказуються ціни, які залучають клієнта. Потім приїжджає замірник та виставляє ціни у два-три рази вище. Чисто психологічно багатьом важко відмовитися, коли фахівець вже приїхав, зробив якусь роботу й чекає відповіді.
  • · Відгуки про компанію. На міських форумах споживачі часто залишають відгуки про ті чи інші компанії. Обов'язково проаналізуйте їх перед тим, як зробити замовлення. Добре, якщо фірма може продемонструвати фотографії об'єктів, на яких працювали її фахівці.
  • · Спокуса встановити натяжні стелі у всій квартирі досить велика. Однак слід мати на увазі специфіку різних приміщень. Для кухні й санвузла ідеально обрати глянцеві стелі з ПВХ, що легко миються. Для вітальні з великими вікнами краще купити сатинові поверхні, для спальні – матові, ніжних відтінків. Яскраві фарби й багаторівневі стелі порадують дітей.
  • · Не захоплюйтесь складними дизайнерськими рішеннями, які здатні швидко набриднути. Ефектну та стильну стелю можна створити, використовуючи всього два контрастних кольори. Головне, щоб вони гармоніювали з приміщенням в цілому й допускали можливість заміни меблів. Якщо ви обираєте матеріали «на всі часи», купіть матовий монохромний варіант.
  • · Всі натяжні стелі з ПВХ в перший тиждень пахнуть пластиком. Проблема вирішується провітрюванням приміщень, запах поступово йде. Якщо для вас це неприйнятно, обирайте тканинні матеріали.
  • · Виробник. Будьте уважні при виборі матеріалів за виробником. Часто компанії пропонують натяжні стелі ніби то виробництва країн ЄС, а насправді європейським є лише каркас, а плівка вироблена у Китаї. Тоді краще обрати китайські полотна, але від відомих брендових компаній.

Наскільки довго прослужать ваші нові натяжні стелі в Житомирі залежить від сумлінності монтажної компанії. Обов'язково обговоріть всі деталі з продавцем-консультантом й замірником, переконайтеся в тому, що добре зрозуміли суть та вартість пропозиції.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ