Прес-релізи 21 Липня 2022 13:55Марина Сейлор

Як обрати ідеальний світильник

Правильно підібране освітлення додасть затишку та підкреслить індивідуальність приміщення. На сайті інтернет-магазину ЛеоКераміка https://leoceramika.com у вашому розпорядженні каталог із широким асортиментом найрізноманітніших приладів освітлення, які стануть у пригоді для оформлення будь-якого дизайнерського рішення. Але, щоб підібрати світильник, який гармонійно впишеться в інтер'єр, варто знати яких видів вони бувають і декілька основних правил, на які потрібно звернути увагу при їх виборі.

Види світильників

  • Стельові - кріпляться на стелю і зазвичай служать для рівномірного освітлення. За типом кріплення поділяються на: вбудовані, накладні, підвісні.
  • Настінні - назва говорить сама за себе, даний вид світильників кріпиться на стіну і служить для місцевого освітлення.
  • Настінно-стельові - це універсальні за типом монтажу світильники.
  • Підлогові - їх розміщують на підлозі. Яскравим прикладом даного виду освітлювального приладу - є торшер.
  • Настільні світильники (простіше кажучи - настільні лампи). Вони слугують для місцевого освітлення.
  • Вбудовані - це декоративний вид пристроїв для освітлення, які монтують у стіни, або стелю.
  • Також, варто окремо виділити групу водонепроникних світильників, які використовують для освітлення території поза приміщенням, наприклад саду чи басейну.

Як часто, ми з усією ретельністю підходимо до вибору шпалер, або штор і упускаємо з виду такий важливий елемент декору, як світильник або люстра. Грамотно підібраний прилад для освітлення розставить усі необхідні акценти в інтер'єрі.

Якщо ви віддаєте перевагу класичному стилю, то в такому приміщенні гармонійно виглядатимуть світильники спокійних, пастельних тонів, абажури з тканого матеріалу, плафони із матового скла. У такому інтер'єрі варто уникати різких контрастів та холодних дзеркальних поверхонь.

Якщо приміщення оформлене в стилі лофт або у мінімалістичному дусі, то цікаво виглядатимуть світильники з блискучою поверхнею, незвичних форм.

Для дитячої кімнати доречно обирати люстри з некрихких матеріалів із мінімальною кількістю дрібних деталей.

Вдало підібраний світильник - один з основних факторів хорошого вигляду кімнати. Місце розташування та призначення - це ще один пункт, який потрібно враховувати при виборі освітлювального пристрою.

У спальні найкраще встановити бра з енергоощадними лампами. Не залежно від того буде воно теплим чи холодним, приглушене освітлення створить затишну атмосферу й допоможе налаштуватись на відпочинок. Якщо ж у даній кімнаті знаходиться робочий стіл, то цю зону необхідно обладнати додатковим освітленням, комфортним для зору. З цією метою чудово впорається настільна лампа.

Підбір освітлення для вітальні створюється в залежності від її основних функцій та часто здійснюється за допомогою різних типів світильників. Особливу атмосферність допоможе створити торшер.

На кухні, основне джерело світла повинно знаходитись над обіднім столом. Додаткове освітлення використовується для виділення робочої зони.

У коридорі, зазвичай, відсутнє природне освітлення, тому хорошим варіантом стане потужний стельовий освітлювач.

У ванній кімнаті доречними будуть вологостійкі місцеві світильники.

Схожі статті