Каталог М137 28 Травня 2020 10:48Марина Сейлор

Як оформити квартиру в скандинавському стилі?

Простота, функціональність і яскраві кольори – основні особливості зразкової квартири скандинавського стилю. Цей дизайн прямо з півночі Європи люблять у багатьох частинах світу, Україна не стала виключенням. Якщо ви бажаєте змінити оформлення своєї квартири, будинку чи офісу, варто звернутися до https://design-proekt.com.ua/ дизайн інтер'єрів, який пропонує ця студія, не залишить вас байдужими.

Чим особливий скандинавський стиль?

Скандинавські інтер’єри не тільки функціональні та з простим дизайном, але й дуже яскраві та просторі. Жителі північноєвропейських країн не можуть насолоджуватися значною кількістю сонячного світла протягом дня, тому їхні квартири сповнені яскравих кольорів. Це також створює відчуття чистоти й затишку. Скандинавський стиль буде пасувати як квартирі у багатоповерхівці, так і односімейному будинку. Крім того, ви легко знайдете меблі та аксесуари за доступними цінами. Подивіться, що характеризує квартиру в скандинавському стилі.

  • Білі кольори та деревина

Якщо ви скаржитеся на відсутність достатньої кількості світла у квартирі, то скандинавський стиль – чудовий вибір. У нашій країні більше сонця, ніж у Скандинавії, але в багатоквартирних будинках, особливо в старих, вікна займають невелику площу і можуть давати занадто мало світла. Північні країни впоралися з цією проблемою яскравими фарбами.

Заведено розміщувати переважно білі меблі в скандинавському стилі, що робить приміщення яскравішим і просторішим. Іншими кольорами, популярними в таких інтер’єрах, є, наприклад, сірий та всі його відтінки. Найчастіше дерев’яні меблі пофарбовані просто в білий або сірий. Те ж стосується підлоги – іноді залишається її природний колір світлого дерева, але деякі також фарбують поверхню.

  • Достатнє освітлення

Люди на півночі Європи використовують ще одну хитрість, щоб забезпечити більше світла у своїх квартирах у скандинавському стилі: встановлюють на вікнах жалюзі чи ролети. Якщо ви не хочете монтувати їх, можете альтернативно вибрати найпрозоріші ніжні штори, які будуть закривати вікно, але все ж пропускатимуть багато світла до приміщення.

У квартирі в скандинавському стилі варто налаштувати правильне освітлення, яке стане в пригоді пізнім полуднем і вечорами. Для цього варто встановити в кімнатах різні світильники. Освітлення повинно мати просту конструкцію і бажано скляний прозорий абажур.

  • Функціональність і пласкі форми

Інтер'єр у скандинавському стилі має бути функціональним, а значить, комфортним щодня. Акцент тут робиться на тому, щоб меблі відповідали вашим потребам, а також типу та розмірам кімнати, де вони розташовані. Прикладом можуть бути шафи-купе, в які ми можемо вмістити свої речі зручно та впорядковано. У скандинавському стилі важлива також багатофункціональність. Наприклад, якщо у вас невелика вітальня, краще вибрати маленький столик, але з функцією розкладання, якщо гостей буде більше. У багатьох магазинах ви також можете знайти практичні ліжка з ящиками чи нижніми шафками.

Такі розумні рішення роблять інтер’єри в скандинавському оформленні легким для наведення порядку, адже все має своє місце – і ми можемо насолоджуватися повсякденним комфортом. Ось чому такий стиль ідеально підходить для невеликих приміщень. Якщо він вас зацікавив, варто звернутися до дизайнерів, щоб врахувати усі нюанси при оформленні інтер’єру.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ