Прес-релізи 1 Серпня 2022 13:31Марина Сейлор

Як перевірити юр особу в Україні?

Перевірка партнерів вважається необхідною процедурою перед укладанням угоди. Ця практика сьогодні використовується багатьма країнами, зокрема й Україною. Таке ставлення до партнерів пояснюється нестабільністю політичної та економічної ситуації, а також ризиками, які існують практично в кожному напрямі бізнесу. Спочатку перевірте компанію, а потім уже й ставте підпис на договорі. Ця обережність дозволить зменшити податкові та фінансові ризики.

Бізнес в Україні підприємці намагаються вести прозоро, оскільки більша частина інформації знаходиться у відкритому доступі. Сьогодні перевірити контрагента можна тут https://energylineinvest.com/uk/poshuk-po-yur/.

Де знайти базу підприємців України?

Як ми вже говорили, існує маса джерел такої інформації, серед них виділяють:

  • реєстр юр. осіб та фоп. Для отримання відомостей потрібно лише ІПН контрагента України. Зазвичай, він містить реєстраційні дані обраної організації;
  • реєстр судових рішень, у ньому ви дізнаєтеся, знаходився ваш потенційний партнер у судових розглядах чи ні;
  • сайт Державної фіскальної служби «розкаже» вам все про оподаткування контрагента;
  • база експортерів;
  • реєстр прав на нерухомість покаже активи компанії, з якою ви хочете співпрацювати.

У 90% випадків інформації, яку дають ці ресурси, достатньо, щоби переконатися в порядності партнера. Однак погодьтеся, що украй незручно «стрибати» з одного ресурсу на інший у пошуках різної інформації, хочеться, щоб уся вона була зібрана на одному сервісі. Сайт Energy Line Invest про це вже подбав, а саме зібрав та систематизував всю необхідну для бізнесу інформацію та надає базу даних юридичних осіб безкоштовно.

Де краще здійснити пошук юр осіб?

Економічна ситуація сьогодні дуже нестабільна та непередбачувана, особливо в Україні. Вести бізнес у подібних умовах непросто.

Навіть компанія, що працює багато років на ринку, може опинитися в непростій ситуації і в одну мить стати недобросовісною. Це трапляється на кожному кроці, тому регулярно перевіряйте інформацію про своїх партнерів.

Найчастіше буває так, що офіційні джерела містять некоректні дані або неповну інформацію, тому зібрані відомості не захистять компанію від можливих ризиків. Що робити? Оптимальним рішенням стане використовувати такий сервіс для збору даних про організації України, як Energy Line Invest.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ