Як у Каліфорнії: під Києвом відкрили унікальний центр реабілітації поранених бійців. ФОТО
Суспільство 23 Червня 2019 7:59Марина Сейлор

Як у Каліфорнії: під Києвом відкрили унікальний центр реабілітації поранених бійців. ФОТО

В Ірпені на Київщині відкрили унікальний реабілітаційний центр для поранених воїнів “Next Step Ukraine”, який є двійником американського реабілітаційного центру “Next Step Recovery, LLC”, що діє у Каліфорнії.

Про це повідомили у прес-службі Генерального штабу ЗСУ.

Заклад створено на пожертви української діаспори в США, зібрані організацією “Revived Soldiers Ukraine”, яка допомагала із реабілітацією українських поранених солдат у Лос-Анджелесі. Працюватиме він за кошти благодійників.

Для реабілітації воїнів із травмами спини у Центрі передбачено зону кардіотренувань, велотренажер, тренажер для греблі, електроміостимуляції, для тренування рівноваги – віртуальну реальність. Більшість тренажерів, які використовуватимуть для допомоги воїнам, уже скоро з Нью-Джерсі прибудуть в Україну.

Фізичні терапевти, які надаватимуть допомогу пораненим воїнам, проходили практику в центрі “NextStep” у Лос-Анджелесі та бачили, як американські лікарі ставили на ноги поранених українських військових.

Раніше повідомлялося про те, що українці йдуть воювати з Росією цілими родинами.

Джерело: https://sprotyv.info/news/yak-u-kalifornii-pid-kiievom-vidkrili-unikalnij-centr-reabilitacii-poranenih-bijciv-foto
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ