Як вам пропозиція ? В Кабміні пропонують звільнити виробників вакцин від будь-якої відповідальності за наслідки щеплень.
Україна 22 Березня 2021 21:48Марина Сейлор

Як вам пропозиція ? В Кабміні пропонують звільнити виробників вакцин від будь-якої відповідальності за наслідки щеплень.

Глава Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, чому необхідно зняти відповідальність з виробників COVID-вакцин. Це необхідно для отримання Україною певних видів вакцин за механізмом COVAX.

Як інформує РБК-Україна, про це він розповів на годині запитань до уряду в Раді.

“Ми цю відповідальність беремо на себе. Не виробник відповідає, а буде відповідати Україна… Без ухвалення цього законопроєкту нам будуть недоступні певні види вакцин. У чому полягає сама відповідальність? Насамперед у компенсації заподіяної шкоди, якщо така станеться у процесі вакцинації”, – підкреслив міністр.

Як повідомлялося раніше, в Кабміні пропонують звільнити виробників вакцин від будь-якої відповідальності за наслідки щеплень.

Нагадаємо, Австрія готова сприяти Україні в прискореному отриманні вакцин у межах COVAX.

Загрузка...

Так, раніше в Міністерстві охорони здоров’я заявили, що в Україну в межах глобального механізму COVAX надійде вакцина AstraZeneca, яка виготовляється в Південній Кореї. До кінця другого кварталу цього року очікується поставка до 3,8 млн доз цієї вакцини.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/159478/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ