Україна 12 Грудня 2017 21:07Кузьмич Ірина

Як ворожити на Андрія, думка церкви

Багато народних традицій ворожіння забулися, втративши свою форму і зміст. Але досі, в ніч на 13 грудня багато дівчат прагнуть зазирнути у майбутнє,щоб дізнатися свою долю. Однак, потрібно розуміти, що під час ворожіння людина робить вибір: вона віддає свою волю, покладаючись на рішення знаків чи ворожки. І чим частіше вона звертається до таких методів, тим більше відвикає самостійно шукати вихід зі складної ситуації, і тим більше людина стає слабкою і залежною.

До того ж, ворожіння – це гріх проти першої Божої заповіді.

"Церква однозначно проти ворожіння. Це – гріх. Бо із людиною через нібито магічні ритуали проводяться маніпуляції із її майбутнім, яке відоме, як ми знаємо тільки одному Богові. Таке хитрування з Творцем із зазиранням в прийдешній день, як показує історія – нічого доброго "не віщує". Тому, ворожіння немає нічого спільного із церковними святами та традиціями, їхнє коріння – в язичництві,
– пояснив священик Михайло Льода.

Зараз, зазвичай, з ворожіння роблять шоу, перетворюючи це у ще один спосіб розважитись. Тому багато закладів в цей день пропонують спробувати погадати на свою долю.

"Ворожба, в якій формі вона б не здійснювалась, є гріхом", – наголосив священик.

Схожі статті