Каталог М118 18 Червня 2019 16:34slovotkach

Як вступити до найкращого польського ВНЗ?

Провідні навчальні заклади світу відкриті для української активної та ініціативної молоді. Перевага сучасних абітурієнтів у тому, що вони мають змогу вступити не лише до українських вузів, але й до закордонних, у тому числі європейських університетів. Найбільше зацікавленості українські абітурієнти виявляють щодо навчання в Польщі. Це дійсно так, адже за якістю освіти, доступністю цін на навчання та проживання ця країна значно випереджає інші. Серед вищих навчальних закладів Польщі можна виділити Ягеллонський університет https://proekt-obk.com/university/yagellonskij-universitet, один з найвідоміших, найпрестижніших навчальних закладів, один з найстаріших у всій Європі. Студенти з усієї Європи прагнуть навчатися у ньому. Також значна кількість молоді обирає вступ до Варшавського та Вроцлавського університетів. Далі пояснимо причини такого вибору.

Вступ до провідного університету

Перше завдання, з яким зіштовхується абітурієнт – це вибір спеціальності, а також навчального закладу. Щоб вибір був легшим, було створено рейтинг вузів Польщі, який щороку оновлюється. Рейтинг PERSPEKTYWY – найбільш об’єктивний, адже враховує низку факторів – від престижу до міжнародних зв’язків та якості освіти у конкретному ВНЗ. Наприклад, декілька років поспіль рейтинг очолює Варшавський університет https://proekt-obk.com/university/varshavskij-universitet, друге місце належить Ягеллонському університету. Навчання тут вважається дуже престижним, а роботодавці із задоволенням беруть випускників до себе на роботу та високо цінують їх навички.

Варто також заздалегідь подумати, яку спеціальність краще обрати. Наприклад, медичні університети Польщі для українців пропонують дуже якісне навчання, закінчивши яке, можна влаштуватися у будь-яку клініку Європи та отримувати гідну заробітну плату. Варто також заздалегідь подумати про те, які спеціалісти будуть найбільш потрібні через 5-7 років, а не прямо зараз. Перевага освіти в Польщі полягає ще й у тому, що тут ВНЗ орієнтуються на ринок та на вимоги роботодавців. Тут враховують, які фахівці будуть найбільш потрібні через 5 років та відкривають нові спеціальності, вводять нові дисципліни. Все це робить освіту ще більш якісною, а оцінку роботодавців – ще вищою.

Скільки буде коштувати навчання + проживання?

Давайте подивимось, що входить в основні витрати під час вступу:

  • ціна за навчання;
  • медична страховка;
  • проїзд до місця навчання;
  • візовий збір;
  • плата за оренду кімнати у гуртожитку або квартири.

Перш за все, давайте розберемося, які ж ціни на навчання ставлять польські ВНЗ. Мінімальна ціна стартує від 700-900 євро і переважно пропонується приватними ВНЗ. Що ж стосується державних навчальних закладів, то ціна тут в середньому становить 2 тис. євро. Наприклад, якщо вас цікавить, які ціни ставить Вроцлавський університет https://proekt-obk.com/university/vroclavskij-universitet, - пропонуємо вам перейти на сайт та переглянути перелік спеціальностей та вартість.

Не забувайте, що варто заздалегідь уточнити, чи є пропонує обраний вами університет поселення у гуртожитки. Можемо зорієнтувати вас з цінами – за місяць оренда кімнати буде коштувати близько 100 євро, квартира буде коштувати у кілька разів дорожче. Зазвичай студенти готують собі самі, а ціни на продукти практично аналогічні, як і в Україні.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ