Як вибрати футбольну форму для підлітка
Прес-релізи 10 Березня 2021 13:02Марина Сейлор

Як вибрати футбольну форму для підлітка

За останні десятиріччя футбольна форма майже не змінилася. Екіпірування футболіста, як і раніше, це шорти, футболка, гетри, бутси, захисні щитки на ноги. Голкіпер має ще пару рукавичок. Форма відрізняється хіба що взимку, коли замість футболки, гравці одягають лонгслив чи поло з довгим рукавом. 

Одним із найкращих постачальників форми для українських любителів побігати з м’ячем є офіційний сайт Kelme. Його фахівці радо склали для нас пам’ятку, як вибрати футбольну форму для підлітка.

Футболка та шорти

Обираючи футболку дитині старшого віку, звертайте увагу не лише на її бажання та яскравий колір уніформи, але й на розмір. Одяг бажано приміряти, щоб потім він не заважав активно рухатися на полі. 

Матеріал — краще поліестер, що гарно пропускає вологу, швидко сохне та не розтягується під час гри. Під футболку підбирають шорти, бажано щоб обидва предмети перегукувалися кольорами.

Або ж обирають виробників, які виготовляють комплекти форми (футболка та шорти), наприклад, бренд Kelme. “Наш одяг створений з урахуванням анатомічного крою, що дає змогу юним спортсменам повністю віддаватися грі”, — додали експерти легендарного іспанського бренду.

Щитки на гомілкостоп

Це частина захисного екіпірування й дітям без щитків взагалі заборонено виходити на поле. 

Вони захищають ноги від травм та пом’якшують прямі удари бутсами по нозі під час підкату.

Гетри

Пара гетрів з цупкої тканини також виконує захисну роль. Вони мають щільно облягати ногу та тримати щитки. До речі, гетри Kelme пошиті з еластичної тканини, тому вони більш щільні й забезпечують необхідний фіксувальний ефект на нозі. 

Якщо ваша дитина грає на позиції захисника, хлопцеві потрібен максимальний захист у ніг. Бо для форвардів важливіша швидкість та мобільність, тому їхні щитки легші.

Бутси

Для гри у футбол одягають спеціальні кросівки з шипами, що добре контактують з травою на полі. 

Від якості бутсів залежить не лише гра, але й цілісність спортсмена. Під час примірки взуття надягають на гетри й бутси мають щільно сидіти (не на виріст, як іноді батьки купують дітям). Зараз у магазинах безліч варіантів спортивного взуття на будь-які фінансові смаки, тож батьки мають змогу обрати щось бюджетне чи преміальне за бажанням.

Форма голкіпера

“Володар воріт” має інші задачі у грі, тому його комплект одягу відрізняється. 

Часто воротарі виходять на поле у футболках з довгим рукавом та штанях, у той час як інші 20 футболістів бігають у шортах. Та найважливіший елемент — рукавиці. Вони захищають руки від травмування та дають можливість схопити та втримати м’яч на льоту. 

У бренда Kelme воротарські рукавиці латексні, у той час як дешевші зразки інших виробників — з пінного складу. 

ВАЖЛИВО: потрібно купувати спеціальну форму, навіть коли ваше чадо гає любительські матчі й не виходить на професійне поле. 

Адже якісний спортивний одяг — це не тільки ознака приналежності до клуба. Насамперед, це безпека й комфорт.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ