Прес-релізи 27 Вересня 2021 17:35Марина Сейлор

Як вибрати шлею для собаки

Як вибрати шлею для собаки

Шлея для собаки - спеціальний аксесуар, який робить вашу прогулянку з вихованцем комфортною та безпечною. Дуже вдала альтернатива нашийнику з повідком, більш беспечна та комфортна для тварини, шлея допоможе господарю привчати свого маленького чотирилапого друга, якого цікавить усе, до правил поведінки, особливо у місцях, де його можуть очікувати несподіванки та неприємності. Стане в нагоді цей стримувальний засіб і для дорослої собаки, яка поводить себе агресивно.

Шлея для собак з кишенею і ручкою з повідцем 33-45 см Croci Hiking червона,  ціна 654 грн., купити в Білій Церкві — Prom.ua (ID#1175249839)

Шлея чи нашийник: що обрати?

Обов'язок кожного власника собаки - правильно поводитись з вихованцем та навчати його правилам безпечного поводження в першу чергу на вулиці, де тварина набуває певного життєвого досвіду. Приборкати цікавість і прояви характеру вашого улюбленця допоможе нашийник або шлея.

Вибрати найбільш комфортний аксесуар допоможуть поради ветеринарів. Досвідчені фахівці обов'язково пояснять, чому при виборі треба звертати увагу на такі критерії:

  1. Порода і фізичні властивості тварини. Не рекомендовані нашийники для дрібних декоративних собачок: їх тендітну шийку дуже легко пошкодити.Зовсім не підходить нашийник мопсам: він з них спадає, бо обхват шиї у цієї породи більший за обхват голови. Для бульдогів, пекінесів, чихуахуа переваги має шлея: нашийник посилює проблеми з диханням, які притаманні цим породам. Додатковий комфорт у вигляді утеплення забезпечує шлея-жилетка для короткошерстих собак.
  2. Враховуйте особливості характеру собаки. Нашийник іноді може бути небезпечним для енергійних і агресивних тварин. При сильних та різких ривках вони можуть отримувати мікротравми хребта і пошкодження м'язів та зв'язок. Біль та дискомфорт зроблять тварину ще більш агресивною та некерованою. Нашийник бажано не вдягати на жвавих цуценят, особливо до виповнення їм 6 місяців. Не зайвим буде звернутися до власників, у яких собаки такої самої породи, як і ваш улюбленець, та послухати їх поради. Рекомендації можуть мати загальний характер, а вибір має враховувати індивідуальні якості чотирилапого.

Як привчити собаку до повідця, нашийника - Блог зоомагазину Zootovary.com

Вимоги до собачої амуніції залишаються незмінними. Це:

  • Комфортність. Одягання шлеї забирає трохи більше часу, ніж застібання нашийника, але комфорт улюбленця того вартує. Ремені не мусять натирати собаці тулуб та лапи, ускладнювати дихання та стримувати рухи. Розмір шлеї має відповідати габаритам собаки, а за допомогою зручних застібок легко підігнати амуніцію за розміром тварини.
  • Надійність. Шлея кріпиться не на шиї, а на корпусі тварини. Конструкція із ременів надійно фіксується, охоплюючи груди й тіло собаки. Для дрібних порід застібки і карабіни можуть бути пластиковими, а шлейки тонкими. Для середніх та великих собак усі кріплення металеві, а ремені масивні та міцні.
  • Практичність, Матеріали, з яких виготовляють ремені, відповідають умовам використання собачої амуніції та забезпечують її надійність та довговічність.Завдяки різноманітності конструкцій шлею легко підібрати як для дрібних, так і для великих порід, і використовувати її за різним призначенням.

За конструкцією та призначенням шлеї поділяють на:

  • прогулянкові й для занять спортом;
  • тренувальні з обтяжувачами;
  • вантажні, з сумкою або рюкзаком;
  • амуніцію для службових собак.

Для того, щоби обрана вами шлея була гарантовано комфортною, зробіть декілька вимірів: обхват грудей, обхват шиї та довжина спини собаки.Скориставшись таблицею, виберіть розмір шлеї, який відповідає габаритам вашого вихованця.За таких умов і звичайна прогулянка, і відвідини ветеринарної клініки будуть однаково приємні й безпечні для вас та вашого чотирилапого компаньйона. Шлея для собак на сайті, переходьте та купуйте.

 

Схожі статті