Авторські статті 27 Грудня 2017 16:42Західний Юрій

Як вибрати вино на Новий рік

На даний момент є такий величезний вибір алкогольних напоїв, що часом просто очі розбігаються. Звісно є спеціалізовані магазини з консультантами, але в кожного свій смак, і звісно краще надіятись на свою голову. Отож, як же вибрати хороше вино. Що таке хороше вино, як на мене це вино,від якого ви отримуєте задоволення, і на наступний день вам не буде зле.

Почнемо з вітчизняних вин, в Україні зазвичай вина роблять лише декілька областей, і від часу коли Крим, на даний момент не підкронтрольний Україні, цього вина стало ще менше. 80%-85% вин Україна продає за свої меші. отож, не завжди варто надіятись на власного виробника.

 

Але при виборі будь-якого вина, ви повині відразу визначитись з ціною. Майже всі вина, які за ціною нище 150грн дуже сумнівні за якістю, тому що ви платите також за бутилку і податок. тому самі розумієте скільки це вино повино коштувати. Це не  порошкові вина,  це справді вина, але які на самому дні винної ієрархії, це так звані "Балкові вина", наприклад збирають зі всієї Франції залишки іньших сортів, доводять їх до більш-меньш нормальної консистенції, і добавляють цукор. або цукровий сироп, з чого і отримують напівсолодке-червоне вино. Цукором дуже легко сховати погану якість. Привозять їх великими контейнерами "Флексітани" по 25000 літрів. Ви повині розуміти, що процес виготовлення вина, досить кропіткий і не швидкий. Отож хороше вино коштує в середньому 10 $ - 12 $ за бутилку.

Хороше вино включає в себе стиль вина, сорт винограда, тобто дуже важливо де вирощене вино. На етикетці завжди написано де це вино зроблене, за допомогою гаджетів ви завжди можете подивитись юридичну адресу постачальника.

Є загальна стилістика винограда. Наприклад такі сорти винограду як МІРЛОУ, ПІНОЛУАР, ТЕМПРАНІЛЬО вина меньш вязкі,. але можуть бути більш простими і досить ароматними, мягкі навіть можна сказати жіночі вина.

Якщо ми говоримо про КАБАРНЕ СЕВИНЬО, один з самих популярних сортів винограду, це більш крепшк віно, більше підходиться для мяса, тобто дуже  віжчутне вино,яскраве, міцне, або МАЛЬБЕК , його краще купляти якщо він вирощений в Аргентині. або з південого - заходу Франції.

Якщо ж ви хочете щось середнє між цими винами,  зверніть увагу на сорти винограду СІРА або австралійський ШИРАЗА.  Є міф що ШИРАЗА досить міцне яскраве вино, але якщо хочете спробувати дійсно яскраве вино, купіть КАОРА і ви зрозумієте що таке справді міцне вино.

Відразу потрібно розуміти, що вино створено для їжі. Є таке правило, що вино не п'ють - його їдять.Томущо велика кислотність, і без їжі келих вина зробить лиш дискомфорт у вашому животі. Тобто їжа з вином повині поєднуватись і доповняти одне одного. Є маленьке правило "БІЛЕ ДО БІЛОГО - ЧЕРВОНЕ ДО ЧЕРВОНОГО"  тобто наприклад білий колір в мясі показує меньшу кількість білків і легшу структуру. Візьміть до курятини легке біле вино, і ви отримаєте багато задоволення.

Якщо ви готуєте тунця або щось більш жирніше, візьміть вино більш насичене солом'яного кольору, з ароматом ванілі або з ароматом масла і тропічних фруктів.

Якщо хочете з'їсти жирного м"яса, найкраще вам підійде німецький РІСЛІНГ, вино яке дуже складне за своїм приготуваня і має високу кислотність. Так що любо мої брати і сестри, цікавтесь що ви їсте і що ви п'єте, тому що життя настільки різностороннє, що задоволення можна отримувати з будь-яких речей. З Наступающими святами Вас!!! =)

Схожі статті