Каталог М140 14 Липня 22:09Марина Сейлор

Як замінити картридж у принтері?

Якщо ви користуєтеся принтером, то рано чи пізно виникне потреба замінити картридж. Можна підібрати його для вашого обладнання чи вкласти кошти в оригінальну модель. Також хорошим варіантом може стати заправка картриджів – Львів має сервісні центри, де для вас швидко нададуть таку послугу.

Як замінити картридж самостійно?

1. Перед заміною зверніться до інструкції з використання принтера.

В разі чого всі посібники можна завантажити з веб-сайту виробника вашого пристрою. Як правило, достатньо ввести назву та модель принтера (ви можете знайти інформацію на самому принтері або переглянути назву підключеного пристрою на комп’ютері). За потреби ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівців Ф-прінт.

2. Вимкніть принтер

Переконайтесь, що пристрій вимкнено. Більшість моделей оснащені кольоровою підствіткою чи екраном на передній панелі. Якщо вона не горить, значить можна переходити до наступного кроку.

3. Вийміть старий картридж із принтера

Обережно видаліть порожній пристрій і помістіть його на серветку чи тканину, щоб не утворилися плями.

4. Вийміть новий картридж із упаковки

Розпакувавши його з коробки та поліетиленового пакета, зверніть увагу на загальний стан. Наприклад, чи не кришаться з картриджа чорнила, чи немає якихось видимих пошкоджень. У будь-якому випадку, не ставте його до принтера, якщо щось пошкоджене (це може це призвести до неправильної роботи технікти). Поверніть несправний картридж продавцю.

5. Струсіть картридж

Рекомендується акуратно струшувати його за рівнем. Це забезпечує більш рівномірний розподіл чорнил у картриджі. Важливо, аби порошок не залишався в ньому на одній стороні (це буває, якщо неправильно зберігати його у вертикальному положенні). Тоді під час друку можуть виникати помилки. Типовими для цієї проблеми є вертикальні смуги на роздруківках.

6. Зніміть захисні елементи

Більшість виробників роблять картриджі з додатковими захисними елементами, щоб вберегти їх від пошкоджень під час транспортування та обробки. Будьте обережні, виймаючи картридж із упаковки. Деякі пристрої з чорнилами не мають захисту та можуть легко пошкодитися через неправильне поводження з ними.

Незалежно від того, чи захищені елементи, уважно слідкуйте за картриджем. У жодному разі не торкайтеся оптичного чи магнітного фотобарабана (якщо в комплекті). Також не відкривайте захисний ковпачок, щоб захистити його від світла. Якщо ви триматиметеся за контакти спітнілими руками, це може призвести до збоїв у результаті корозії матеріалу.

7. Вставте картридж

Тепер вам потрібна інструкція з використання принтера. Дотримуйтеся вказівок виробника щодо вставляння картриджа. Пам’ятайте, що не потрібно використовувати силу – маленький пристрій повинен потрапляти до принтера швидко та легко. Перш ніж переходити до тестового друку, переконайтесь, що картридж із чорнилами правильно встановлений.

8. Увімкніть принтер і роздрукуйте тестову сторінку

Пристрій не повинен повідомляти про помилки, коли він увімкнений. Винятком є попередження про низький вміст чорнил (це буває, коли картриджа встановлений неправильно). Якщо все гаразд, надрукуйте тестову сторінку. Так ви не тільки перевірите якість друку (якщо тонер пошкоджений), але й переконаєтесь, що принтер готовий до використання.

Керуйтеся інструкцією – і вам вдасться правильно встановити картридж, тож згодом його безперебійна робота забезпечить відмінний друк.

ТОП
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ