Як замовити політ на повітряній кулі та стрибка з парашютом
Прес-релізи 5 Січня 2022 21:14Марина Сейлор

Як замовити політ на повітряній кулі та стрибка з парашютом

Скайдайвінг – це найпопулярніший вид спорту, який дозволяє впевнено підкорювати небо. Якщо раніше стрибок з парашутом вважався для багатьох людей недозволеною розкішшю, то сьогодні це цілком доступна послуга. Того, хто зважився придбати сертифікат, чекає на неймовірний викид адреналіну, раніше незвідані відчуття та враження, які неможливо передати словами. Протягом однієї хвилини спортсмен перебуває у вільному падінні, потім розкривається парашут. Час планування до землі становить 10 - 15 хвилин (все залежить від того, з якої висоти зроблено стрибок). Замовити стрибок з парашутом Івано-Франківськ
можна без проблем.

Подарунок на будь-яке свято

Подарунок вільного польоту заслуговує на постійне визнання і подяку дарувальнику. Вільний політ, відчуття неземних почуттів, відкривши парашут – сертифікат дає можливість випробувати політ у повітрі, забувши про все.

Доставити несподіваний сюрприз своєму колезі по роботі, хорошому другові на День народження, коханій дівчині ви зможете завдяки цій послузі. Такий презент буде розцінений як документ особливої ​​важливості, який у результаті перевершить усі ваші очікування.

Стрибок у «тандемі»

Даний вид стрибків з парашутом підійде для екстремалів-початківців. Ви робите стрибок у тандемі з інструктором. Ви стрибаєте з вертольота або з літака разом із професійним парашутистом, який контролюватиме ситуацію до самого приземлення.

Висота стрибка становитиме від 3000 до 4200 метрів. Час вільного падіння становитиме від 30 секунд до хвилини.

Швидше за все, багато хто мріє побачити землю з пташиного польоту, відчути себе легше за хмари. Нині це бажання може втілитися у реальність. Щоб насолодитися гарними краєвидами та відчути принадність польоту, достатньо замовити політ на повітряній кулі. Відчуття вільного польоту точно дозволить забути про повсякденну метушні та зберегти незабутні враження на багато років. Замовити стрибок на повітряній кулі в Івано-Франківську можна тут.

Кому та на яке свято можна вручити сертифікат для польоту на повітряній кулі?

Польоти на справжніх повітряних кулях точно нікого не залишають байдужими. Сертифікат на політ можна подарувати члену сім'ї, другові, близькій людині, знайомій, колезі, коханій особі. Подарунок цілком самодостатній та престижний, тому підійде для різних свят:

  • випускного;
  • дня народження;
  • ювілею, річниці;
  • корпоративу;
  • дня закоханих тощо.

Політ на кулі ніколи не забудеться, оскільки подарує яскраві, феєричні враження та ні з чим незрівнянні спогади.

Політ на тепловому аеростаті подарує спокусливе відчуття легкості в азартній пригоді на випробування духу!

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ