Каталог М140 14 Липня 17:25Марина Сейлор

Які бувають автоматичні ворота та як їх вибрати?

Автоматичні гаражні ворота – це синонім зручності та комфорту. Традиційні вхідні брами легко використовувати: вони відчиняються швидко й ефективно. Не потрібно прикладати багато зусиль, але тільки якщо ручні моделі не дуже великі та важкі. З часом вони можуть створити проблеми власникам гаражів, через що їх замінюють автоматичними. На сайті Stankor можна знайти різні види воріт за помірними цінами. Вся продукція дуже якісна, надійна та має різноманітний дизайн, що значно спрощує вибір.

Чим особливі автоматичні ворота?

Ворота, що відчиняються завдяки пульту, значно зручніші за традиційні. Однак це позначається і на їхній ціні. Завдяки сучасним технологіям ви можете вибрати різні варіанти запуску приводу. Пульти дистанційного керування з радіочастотою запускають ворота значно швидше – і користувачеві не потрібно довго чекати, коли вони відчиняться.

Існують також системи, які дозволяють перевірити закриття воріт, не виходячи з дому. Всього одне натискання – і протягом декількох секунд ми отримуємо інформацію, чи були зачинені ворота. Також можна встановити спеціальну кнопку безпосередньо в машині, що стане привабливим варіантом, якщо ви забудете про пульт дистанційного керування. Сьогодні існує маса сучасних рішень, хоча вартість їхнього придбання зростає прямопропорційно технічним можливостям.

Наприклад, брамою можна керувати за допомогою:

  • кнопки, розташованої на стіні (на панелі керування);

  • інфрачервоного чи радіокерованого пульта дистанційного керування;

  • активації через фотоелемент;

  • мотузки чи спеціального пристрою;

  • зчитування відбитків пальців;

  • програми, встановленої на мобільному телефоні.

Відкриття воріт за допомогою пульта дистанційного керування викликає найбільший інтерес клієнтів, адже це надзвичайно зручно. Поширене рішення – інтеграція освітлювальних приладів. Через деякий час, коли двері гаража зачиняються, освітлення вимикається. Користувачу не потрібно турбуватися про те, щоб вийти та знайти в темноті вимикач.

Іноді обладнання навіть настільки велике, що також активує зовнішнє освітлення. Це підвищує не тільки рівень комфорту користування таким гаражем, а й безпеки. Можна збільшити дальність дистанційного управління, якщо під’єднати до нього антену. Тоді воротами можна керувати навіть із відстані 400 м.

Як вибрати приводи для воріт?

Передусім розглядайте варіанти, які дійсно виявляться для вас корисними. Продавці намагатимуться переконати нас у найсучасніших рішеннях, а вибір моделей і справді широкий. Однак вас повинні зацікавити найбільш бажані параметри та функції автоматизації воріт – і тоді не доведеться переплачувати.

Найпоширеніший елемент, на який можна необдумано витратити більше коштів, – це занадто велика теплоізоляція гаражних дверей. Конструкції зі стандартною теплоізоляцією зазвичай цілком достатньо. Все ж таки гараж – це приміщення, в якому ми підтримуємо нижчу температуру, ніж в решті будинку. Крім того, найбільші втрати тепла трапляються при відчиненні та закритті воріт. Тож краще вкласти гроші в утеплення гаража від решти будинку, а не в надмірну ізоляцію самого гаража.

Сподіваємося, ці рекомендації допоможуть вам вдало підібрати автоматичні ворота, щоб зробити дійсно вигідну інвестицію на десятки років.

ТОП
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ