Прес-релізи 22 Березня 2022 7:46Марина Сейлор

Які вікна краще обрати: дерев’яні, алюмінієві чи металопластикові?

Виконуючи будівельні роботи необхідно вирішити питання стосовно скління та обрати той тип вікон, який буде найбільш практичним. Це є важливим питанням, оскільки від цього залежить дуже багато. Правильно обрані системи допомагають підкреслити весь стиль приміщення, так би мовити гармоніювати з усім приміщенням. А також правильно обрані конструкції оберігають від втрат тепла і надійно ізолювати будівлю від шуму.

Дерев'яні або пластикові вікна - які краще вибрати

Обрати віконні системи не завжди легко, бо існує безліч варіантів. Серед них можна окремо виділити ті, які користуються попитом найчастіше:

  • Дерев'яні конструкції.
  • Металопластикові.
  • Алюмінієві.

Класичні дерев'яні конструкції

Найчастіше такий тип вікон обирають прихильники екологічного стилю життя. Дерев'яні вікна - це системи, які перевірені часом. Відпрацьовані часом технології виготовлення дозволяють отримувати функціональні та естетичні вироби. Природні якості деревини дозволяють створювати віконні системи з високими теплоізоляційними характеристиками. 

Натуральний матеріал має чудову структуру, текстуру та колір. Особливістю деревини є також і екологічність, що сприяє відсутності виділення будь-яких шкідливих речовин. Це є основним фактором через який покупці хочуть використовувати саме такі системи.

Такі вікна можна використовувати для будь-яких експериментів, а особливо аби підкреслити стиль у каркасних будівлявлях. Ці вікна виготовляють будь-яких форм та розмірів. 

Практичність ПВХ вікон

ПВХ вікна користуються попитом у різних сферах. Завдяки тому, що конструкторами було розроблено багато різноманітних систем, їх можна використовувати як у побуті, так для комерційних цілей. Є можливість вибрати профіль з необхідним показником енергоощадності.

До питання вибору вікон з ПВХ-профілю | ВІКНА. Новини Калуша та Прикарпаття

Пластикові частини виготовляються багатокамерними, завдяки цьому легко обрати необхідний параметр теплоізоляції. Також подібний конструктив дає можливість використовувати багатокамерні склопакети. Вважається, що ПВХ не виділяє шкідливих речовин, не вимагає постійного догляду та довго зберігає привабливий вигляд.

Надійність та довговічність алюмінієвих систем

Алюмінієві вікна стали популярним варіантом скління, оскільки вони мають ряд переваг:

  • Довговічність і надійність сприяють ще більшою мірою тому, що системи обираються як для монтажу у побутовій сфері, так і для підприємств.
  • Екологічність. Оскільки алюміній є екоматеріалом, то можна бути впевненим, що він не виділяє часток, які б зашкодили дихальній системі.
  • Ремонтопридатність. Конструкції мають можливість до відновлення, оскільки містять елементи та фурнітуру, яку можна окремо замовити для ремонту.

Як зібрати вікно з алюмінієвого профілю? - Блог "Перфект"

Практичні алюмінієві профілі на сайті Рейнарс можна умовно поділити на такі види:

  • Холодні. Цей тип профілю найчастіше використовують для споруд, які не опалюються. Також їх часто використовують для створення розмежування території вдома чи в офісних приміщеннях. Щодо розсувних систем з холодним профілем, то вони також є надійними у використанні та забезпечують поділ простору.
  • Теплі. Користуються попитом для монтажу остеклення у житлових приміщень. Спеціально створений профіль, який має трикомпонентну конструкцію. Низька вага конструкцій дає можливість використовувати їх для скління великих площ з досягненням достатнього коефіцієнта енергозаощадження.

Алюмінієві системи Рейнарс мають високий ступінь захисту, тому вони є надійними.

 

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ