Каталог М108 25 Лютого 2019 21:50slovotkach

Який навантажувач вибрати для роботи на своєму підприємстві?

Автонавантажувачі є одним з найбільш затребуваних видів підйомно-транспортного обладнання. Їх використовують у виробничих і ремонтних цехах, складах, логістичних центрах, будівельних майданчиках, торгових закладах і на будь-яких інших об'єктах, де необхідно переміщати та складувати найрізноманітнішу продукцію.

навантажувач

Різні моделі та модифікації навантажувачів можуть дуже істотно відрізнятися між собою по:

  • конструкції та зовнішньому вигляду;
  • виду палива, використовуваного для роботи двигуна (електрика, дизпаливо, бензин, газ);
  • основними технічними характеристиками (вантажопідйомність, висота підйому, габаритні розміри тощо);
  • функціональними можливостями;
  • комплектації;
  • вартості.

Саме з урахуванням усіх цих факторів і підбирається навантажувач для кожної конкретної ділянки або складу, де його плануэться експлуатувати. Наприклад, навантажувачі, що працюють на дизельному паливі або бензині, заборонено використовувати у закритих приміщеннях, через те, що вони виділяють досить сильно забруднені вихлопні гази. Крім того, з цієї ж причини їх не можна використовувати при роботі з будь-якими продовольчими товарами та ліками (навіть на відкритих майданчиках).

Що стосується електронавантажувачів, то вони, хоча і не виділяють шкідливі для людського організму вихлопні гази, зате вимагають регулярної підзарядки. Якщо АКБ на такому навантажувачі сильно «підсіла», то, цілком імовірно, ії заряду не хватить на повну робочу зміну (8 годин). До речі, для організації процесу підзарядки електроприводної техніки на підприємстві повинна бути обов'язково виділена спеціальна кімната, обладнана витяжною вентиляцією та пожежною сигналізацією, з водопостачанням і відповідною кількістю джерел живлення.

Що стосується вартості навантажувачів. При східних технічних параметрах і комплектації ціна дизельного навантажувача зазвичай трохи нижче, ніж аналогічної машини, котра працює на електриці або газі. Та й однієї повної заправки ДП, як правило, вистачає на довгий час. В умовах складної економічної обстановки у нашій країні керівники багатьох підприємств вважають за краще купити б/в (вживаний) навантажувач, а не новий.

Якщо старий навантажувач експлуатувався в нормальних умовах, а потім пройшов передпродажну підготовку, в ході якої на ньому були замінені всі зношені комплектуючі, то за своїми можливостями він практично нітрохи не гірше нової моделі. Уточнити ціни на нові та вживані автонавантажувачі від провідних світових виробників можна на сайті компанії «Денал Груп» https://denal.com.ua/

Схожі статті
  1. Iван :

    дизель – сила !!