Політика 30 Березня 2021 13:21Марина Сейлор

Ярош вважає, що у команді Зеленського є люди, які ведуть антидержавну діяльність

Командувач української добровольчої армії та колишній лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош вважає, що президент Зеленський “робить багато кроків щодо захисту нашої державності”, але у нього в команді є люди, які ведуть антидержавну діяльність.

Про це він заявив у своєму дописі у соцмережі Facebook.

«Зеленський робить багато кроків по захисту нашої державності. Це доконаний факт. Знаю, що у владній команді та серед «силовиків» є конкретні люди, які займають державницьку позицію, ініціюють націо-захисні заходи та досягають результатів щодо протидії російській агресіі. Ці люди усвідомлюють, що Росія – віковічний ворог України і вона має бути знищена як сатанинська імперія… Це наші хлопці!

Але в команді Зеленського є й інші люди (бо, під час виборів, поспіхом, збирали різнокольорову безідейну збираницю). Ці – роблять все можливе, щоб захист України «провисав», щоб Президент держави і Верховний Головнокомандувач і далі виглядав паяцом; щоб патріотична, активна частина українського суспільства не стала основою державотворення; щоб манкурти та нувориші, без роду і племені, далі деребанили власність українського народу тощо.», – зазначає Ярош.
Також екслідер «Правого сектору», звертаючись до своїх підписників заявив, що окремі персони в оточенні президента Зеленського займаються відвертим саботажем.

«Прикладами їх антидержавної діяльності є відвертий саботаж швидкого, реального та ефективного реформування сектору національної безпеки та оборони; всілякі так звані «вагнергейти»; толерація антиукраїнських елементів у владі і близько до неї тощо…», – зауважив політик.

Далі Дмитро Ярош критикує порядок денний позачергової сесії Верховної Ради України, яку анонсував спікер парламенту Дмитро Разумков напередодні, в якому стоїть розгляд подій, що сталися біля Офісу президента 20 березня.

Загрузка...

“Ви, народні депутати, краще проводили би свої позачергові засідання для вирішення стратегічно-важливих питань для держави, а не рефлексували на штучні подразники… Бо ви, скоро, будете збиратися із-за п’яних бійок у ресторанах… Повірте, «слуги народу», якби патріоти України хотіли би вас винести з кабінетів і зручних крісел, цей процес був би швидкий і безболісний для Держави…” – звернувся до народних обранців екснардеп.

У той же час Ярош підтримав президента України у його антиросійських і патріотичних діях.

“Все, що робить Зеленський для захисту нашої Держави – є добром. І я це підтримую та закликаю всіх патріотів бути по державницький бік барикад” – сказав добробат.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/159935/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ