Яценюк будує Росію в Україні, – Гриценко

Переглядів: 522
Яценюк будує Росію в Україні, – Гриценко Україна

Кабмін створив максимум умов, аби люди залежали від держави, паралельно не здогадуючись, що просто спонсорують олігархів.  Ініціатива прем’єр-міністра Арсенія Яценюка про субсидії насправді перетворює Україну в Російську Федерацію. Про це публічно заявив депутат Верховної Ради Анатолій Гриценко.


Новину повідомляє ONPRESS.INFO з посиланням на заяву Анатолія Гриценка.

«Арсеній Яценюк закликав, щоб все більше громадян оформляли субсидії, отримуючи пряму фінансову допомогу від держави. Чи всі розуміють небезпеку цього? Вони не руйнують монополізм олігархів, не сприяють чесному підприємництву, стимулюючи виробництво та створення робочих місць, коли людина і родина не залежать від подачок держави. Навпаки – вони насаджують тотальний патерналізм і тотальну залежність громадян від влади», – пояснив Гриценко.

Також політик додав, що влада будує країну, де невільні та залежні люди будуть покірно мовчати.

«Не дивлячись на патріотичну риторику, вони будують державу, де невільні, залежні люди будуть покірно мовчати, а на виборах дружно голосувати за носіїв влади та їх подачки. Вони в Україні будують Росію. Пришвидшеними темпами і абсолютно свідомо», – сказав Анатолій Гриценко.

OnPress.info
Жми «Нравится» и следи за нами в Facebook.

Комментировать

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of
Загрузка...