Є питання: Шнуров одним поцілунком змусив всю країну себе ненавидіти
Політика 12 Серпня 2018 7:41Марина Сейлор

Є питання: Шнуров одним поцілунком змусив всю країну себе ненавидіти

Після новини про те, що дружина соліст групи "Ленінград" Сергій Шнуров розлучився зі своєю дружиною Матільдою, його стали частіше помічати в компанії колишньої коханої Оксани Акіньшиної.

Так, нещодавно артистка побувала на концерті музиканта в "Лужниках", щоб підтримати артиста. Після цього знаменитості відправилися в ресторан. Закінченням посиденьок стало фото, на якому Акіньшина цілує Шнурова. Дану фотографію виконавець розмістив в мережі. Про це пишуть російські таблоїди.

Під останнім постом Сергія Шнурова в мікроблозі з'явилися питання від фоловерів, які цікавилися - яка жінка його змогла зробити щасливим після розлучення з Матільдою. Більше масла у вогонь підливає і зовнішній вигляд артиста - він виглядає задоволеним життям.

Зазначимо, що після розлучення у 2007 році Шнурів і Акіньшина змогли зберегти теплі стосунки. Однак, до новини про розірвання Шнурова і Матильди Оксана не так багато уваги приділяла одному. Зірки не відповідають на численні запитання шанувальників, але при цьому активно коментують фотографії один одного.

Варто нагадати, що лідер групи "Ленінград" Сергій Шнуров розмістив новий вірш на своїй сторінці в соцмережі, де заявив, що потрібно розлучатися частіше. Зазначимо, що зробив це музикант після розриву зі своєю дружиною Матільдою.

Шнурів поспішив відповісти колишньої дівчини після її посади, де вона виклала свою версію того, що саме послужило причиною їх розставання. Матильда повідомила, що "деколи і самі головні герої не розуміють, що сталося насправді". Але сам лідер "Ленінграда", як виявилося, має свою думку на цей рахунок.

Джерело: https://znaj.ua
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ