Єгорова не дала Мухарському розмовляти з дітьми українською
Політика 28 Червня 2017 11:11Марина Сейлор

Єгорова не дала Мухарському розмовляти з дітьми українською

Телеведуча Сніжана Єгорова не дозволила своєму колишньому чоловікові, акторові і письменникові Антіну Махарський, розмовляти з їхніми дітьми українською мовою.

Сварку з колишньою дружиною актор зняв на відео, після чого опублікував його на особистій сторінці в Facebook.

"Це пекло триває 4 роки. Не вірите? - Подивіться самі. Сьогодні за попередньою домовленістю завітав до дітей. Мене не пустили до них через української мови. Слова зайві", - написав Мухарський.

Актор прийшов провідати дітей, так як нещодавно все ж домігся від Єгорової можливості зустрічатися з ними. Однак колишня дружина зустріла його на порозі та заборонила говорити в їхньому будинку на українській мові, після чого було зроблено суперечка.

"Мої діти розмовляють російською мовою", - заявила Єгорова, на що Мухарський поцікавився, якою ж мовою тоді говорять його діти.

"А у тебе немає дітей", - різко відповіла вона.

Менш ніж за годину відео на сторінці Мухарського в мережі зібрало понад 3 000 переглядів. У коментарях користувачі дискутують про ситуацію і діляться порадами. Багато хто обурений поведінкою і позицією Єгорової.

"Брат, давай я тобі розповім. Не в людях. Допоможе. У мене такий же досвід", - написав під постом Мухарського казкар Сашко Лірник.

Антін Мухарський, також відомий під сценічним ім'ям Орест Лютий, розповів в соцмережі історію про складні стосунки з колишньою дружиною, телеведучою Сніжаною Єгоровою, яка не дозволяла йому бачитися з дітьми останні 8 місяців. Скандал викликала резонанс в мережі.

Джерело: https://gazeta.ua/articles/celebrities/_egorova-ne-dala-muharskomu-rozmovlyati-z-ditmi-ukrayinskoyu/780554
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ