ЄС допустив зрив безвізового режиму в Україні

Переглядів: 259
ЄС допустив зрив безвізового режиму в Україні Україна

Безвізовий режим між ЄС та Україною опинився під загрозою зриву. Це сталося через скандальну норму, яка була внесена в закон про держаний бюджет на 2016 рік і якою відтерміноване подання чиновниками електронного декларування свого майна. Через цю норму в ЄС не впевнені в тому, що Україна відповідально поставиться до своїх обов’язків.Новину передає  ONPRESS.INFO з посиланням на повідомлення предстаника ЄС в Україні Яна Томбінського.

«Звіт Європейської комісії з питань виконання Україною тих положень, які були записані, був позитивний. Європейська комісія прийняла зобов’язання, що… потрібно змінити регуляції Європейського Союзу, щоби відкрити безвізовий режим для України. Європейська комісія подасть це до Європейської Ради, але ще залишились деякі справи, які невирішені навіть з українського боку», — наголосив представник ЄС.

Проблема пов’язана із запуском Національного агентства з протидії корупції. Томбінський акцентував увагу на тому, що в державному бюджеті на 2016 рік передбачено перенесення електронного декларування доходів українських чиновників на 2017 рік. А без декларацій про доходи агентство не може розпочати свою роботу.

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of