Євген Кисельов: три роки окупації Криму – великий сором для Росії
Політика 21 Березня 2017 9:32Марина Сейлор

Євген Кисельов: три роки окупації Криму – великий сором для Росії

Наслідки анексії Кримського півострова, яка трапилася три роки тому, у своєму блозі прокоментував журналіст Євген Кисельов. Він стверджує, що кілька днів тому росіяни святкували річницю з дня вчинення злочину, передає replyua.net.

У своїй публікації Євген Кисельов пише, що в минулу неділю колеги звернулися до нього з проханням прокоментувати в програмі «Ганапольське» третю річницю «приєднання Криму». Саме таким формулюванням у сучасному російському медіапросторі прийнято називати анексію Кримського півострова, частини української території. До подій березня 2014 року Крим входив до визнаних міжнародним співтовариством кордонів України. Визнання приналежності півострова до української території закріплювалося в тому числі і двосторонніми угодами між Москвою і Києвом.

Кисельов зазначає, що з приводу анексії йому було важко сказати щось нове. Тому він повторив те, що говорив раніше неодноразово - в публікаціях блоків на різних сайтах і в публічних своїх виступах. Телеведучий зазначає, що можна нескінченно довго святкувати чергові річниці «приєднання Криму». Святкувати до посиніння, хрипоти, до бійки і втрати пульсу, з важкою стадією сп'яніння і подальшим досить важким похміллям. Святкування в будь-якому випадку не може нічого змінити. Незмінною залишиться також суть події в лютому-березні 2014 року.

Джерело: http://feedproxy.google.com/~r/varota-rss/~3/PmPDst_0Pao/
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ