Політика 28 Серпня 2018 19:08Марина Сейлор

Євробляхи за копійки: топ-10 преміум-пропозицій на українському ринку

Продажі авто з єврорегістрацією в Україні пробиває нові горизонти. Наприклад, пропозиції щодо євроавто вивели в окремі розділи найбільші українські маркетплейси, щоб вибирати "доступні авто" не "заважали" автомобілі на вітчизняній реєстрації.

В українців є можливість придбати преміальні автомобілі на єврономерах, які все одно коштуватимуть дешевше своїх аналогів з українською реєстрацією. До кінця літа "євробляхи" вже займають 19% вторинного ринку. Про це пише портал "Політека".

Таким чином, кожен п'ятий проданий автомобіль має іноземну реєстрацію. Щомісяця таким автомобілям віддають перевагу 8-12 тисяч покупців.

Вартість таких машин коливається в межах декількох сотень доларів, проте більшість операцій відбувається в межах $1,5-2 тис.

Рейтинг найзатребуваніших "євроблях" в період з червня по серпень 2018 року виглядає наступним чином:

Головне нововведення – якщо за діючими правилами ввозити з пільгою можна тільки авто, що відповідають стандарту Євро-5 (не старше 2010 року випуску), в новому законопроекті розмитнити за пільгою можна будь-яку машину. Однак далеко не всім вигідно чекати прийняття законопроекту №8487.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ