“Їй самій потрібна медична допомога! Бо лише неадекватна людина може злорадствувати..” – Віктор Балога про заступницю МОЗ.
Політика 13 Квітня 2021 7:55Марина Сейлор

“Їй самій потрібна медична допомога! Бо лише неадекватна людина може злорадствувати..” – Віктор Балога про заступницю МОЗ.

Закарпатський нардеп Віктор Балога в соцмережі Facebook прокоментував заяву заступниці глави МОЗУ Ірини Микичак:

“Якщо заступниця керівника МОЗ вважає, що втрата роботи та доходу через карантинні обмеження – це не проблема, а просто нові можливості, то їй самій потрібна медична допомога. Бо лише неадекватна людина може злорадствувати з того, що десятки тисяч людей, які самі себе забезпечували роботою та годували свої сім’ї, сьогодні можуть залишитись без засобів для існування.

Таке враження, що для влади боротьба з коронавірусом — це якась комп’ютерна гра, де всі персонажі не живі люди, а вигадані герої, тому ними можна легко пожертвувати. Вони не розуміють, що відбувається в країні та не знають, якими проблемами живе більшість населення.

Висновок лише один – влада явно загралася, і чим далі, тим стає очевидніше, що зміна окремих персоналій вже не допоможе. Потрібно повністю перевантажувати всю вертикаль, інакше ці «технократи» доведуть країну до колапсу.” – пише Балога.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/150735/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ