Патріот, якого ламали 9 місяців і який відмовився зрадити Україну
Війна 28 Квітня 2021 12:11Марина Сейлор

Патріот, якого ламали 9 місяців і який відмовився зрадити Україну

Дмитро Куліш, один з кращих бійців-добровольців батальйону “Донбас” – ( “Медичний висновок: компресійний перелом хребта грудного і поперекового відділу. Перелом двох ніг, перелом 9, 10, 11, тріщина лівої кисті, перелом правої кисті руки, перелом великого пальця лівої руки, перелом безіменного пальця правої руки. Переломи: по три пальці на обох ногах, перелом правої стопи, тріщини обох колінних чашечок. Перебиті стегнові сухожилля, що не відчував ніг.

Опущені нирки. Струс головного мозку. осколкове поранення правої ступні. Два осколкових поранення потиличної частини голови і правого вуха. Дві контузії, 18 і 29 серпня Його врятували завдяки зухвалій операції розвідки Добровольчого Корпуси “Правий сектор”, що знищила ворожу диверсійну групу і захопила в полон Віктора Коробкова – сина одного з ватажків терористів. У Коробкова в бою відірвало вибухом два пальця, і російська пропаганда заговорила про тортури.

Хто хоче дізнатися, що таке тортури, – запитайте у Дмитра Куліша. Ось це – катування. Завдяки зусиллям добровольчої групи “Патріоти”, “Фонду оборони країни” і Служби безпеки Ольга Константинова зуміла зробити довгоочікуваний обмін .Все, у кого з ранку болить голова, поганий настрій, з’явилися сумніви чи так уже необхідно вести війну або краще здатися Росії, і навіщо допомагати захисту Батьківщини, якщо можна спокійно відпочивати і займатися своєю справою – перечитайте діагноз “Сімки”, уявіть, що пережив цей патріот, якого ламали 9 місяців і який відмовився зрадити Україну. Ось це – мотивація

Джерело: https://matrix.co.ua/administrator/117980/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ