Суспільство 23 Травня 2021 9:22Марина Сейлор

Ющенко розповів про надприродні здібності дружини : “Іноді мені здається…”

Експрезидент України Віктор Ющенко у День Знань, 1 вересня, привітав свою дружину Катерину з Днем народження. Відповідний пост з’явився на сторінці Ющенка у соцмережі Фейсбук.

“Іноді мені здається, що у моєї дружини є якісь надприродні здібності, тому що я просто не уявляю, як вона все встигає. Якщо серйозно, то в першу чергу, вона має неймовірно сильний характер, волю, мудрість, терпіння та безмежно добре серце. Я пишаюся тим, що багато років йду рука в руку з чарівною, ніжною, чудовою леді – мамою наших дітей.”, – написав Ющенко.

Віктор Ющенко з нагоди свята підібрав для своєї дружини найтепліші слова, зізнавшись, що бути її чоловіком є для нього найбільшим щастям. Нагадаємо, Віктор та Світлана Ющенки у шлюбі з 1998 року.

Скріншот: facebook.com/president.ukraine
“Якщо хтось запитає «що таке щастя», я відповім, що щастя – це бути чоловіком красивої жінки Катерини, у якої сьогодні день народження. Мила моя, нехай доля буде прихильною завжди до тебе, хай лише хороші новини приємно дивують тебе. Нехай у твоєму серці завжди панує радість, хай щаслива зірка завжди освітлює твій шлях! Нехай моя любов буде оберегом для тебе. Тепло нашої великої родини та довіра будуть супутниками у нашому спільному житті. Міцно обіймаю, кохана моя Катю!”, – написав Ющенко.
Віктор Ющенко

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/162023/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ