З чого почалася кар”єра дівчини з селища – Оксани Марченко….
Культура 13 Липня 2021 18:25Марина Сейлор

З чого почалася кар”єра дівчини з селища – Оксани Марченко….

«Телеведуча, журналістка, паломниця» — написано у її інстаграм-профілі. Дивно, але чомусь там відсутнє слово «політикиня», хоча саме так Оксана Марченко визначила себе у кінці лютого, офіційно вступивши до лав партії ОПЗЖ (Опозиційна платформа – За життя). Цій події передувало застосування РНБО санкцій проти неї, що передбачають блокування усіх активів і анулювання ліцензій на користування надрами. Нагадаємо, що Оксана Марченко є дружиною одіозного політика, олігарха та кума Володимира Путіна — Віктора Медведчука. У рейтингу журналу «Фокус» за 2020 він зі своїми статками посів сьоме місце серед найзаможніших українців. Наразі Служба Безпеки України веде розслідування щодо подружжя за статтею «фінансування тероризму» і саме це стало причиною санкцій. Попри всю скандальність, Оксана має багато прихильників, зокрема 311 тисяч підписників в Instagram та 65 тисяч у YouTube.

1. Родина
Народилася Оксана 28 квітня 1973 у селищі Чабани під Києвом у звичайній родині медичного техніка. Для батьків це був другий шлюб, тож дівчинка мала ще двох зведених сестер, а також молодшого брата. Саме для того, щоб допомагати мамі доглядати за братиком їй довелося покинути навчання у медучилищі, а заодно і свою дитячу мрію – стати лікарем-хірургом.

2. Перша Робота

У 1995 зірка закінчила історичний факультет Педагогічного університету імені Миколи Драгоманова. Ще навчаючись, у 1992 вона отримала свою першу роботу, котра і визначила її долю. Оксана виграла конкурс непрофесійних ведучих та у 19 років стала обличчям телеканалів «ЮТАР» та «УТ-1».

3. Телекар’єра
У 2000 Оксана заснувала власний продакшн «Омега-ТВ», котрий випускав телепередачу «Імена» для ефірів «УТ-1» та «Інтер». З 2007 вона стала авторкою та ведучою проєкту «Шоу Оксани Марченко». Наступними для зірки були два телехіти, що зробили її супер-популярною: «Україна має талант» (2009-2014) та «Х-фактор» (2010-2017).

Загрузка...

4. Чоловіки
Першим чоловіком телеведучої був засновник і генеральний директор інтернет-провайдера «Глобал Юкрейн» Юрій Корж. У 1997 році від цього шлюбу у Оксани народився син Богдан. Попри свій юний вік (24 роки), хлопець вже одружений. До слова, невістка Катерина дуже схожа на зіркову свекруху.

У 2003 Оксана Марченко вийшла заміж за Віктора Медведчука, з яким вона познайомилася у 1999, коли вела урочисту церемонію премії «Людина Року». У пари є 16-літня донька Дарія, саме її хресними батьками є Володимир Путін і Світлана Мєдвєдєва (дружина Дмитра Мєдвєдєва).

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/163954/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ