З кожною хвилею мобілізації влада готує радикалів, що готові спитати в неї за реформи

Переглядів: 454
З кожною хвилею мобілізації влада готує радикалів, що готові спитати в неї за реформи Україна

В Україні знову все йде по колу, в країні народ якої не просто хоче реформ, а благає про них, лише змінюються відокремлені «фейси» політиків.

Зі сторони все виглядає як перегони, хто більше награбує за час перебування біля влади і за одне перевірити міцність української державності.Так звана нова влада, перебуваючи біля влади більше року жодних радикальних реформ не провела, а лише змінила таблички на кабінетах і очолила наладжені за останні 23 роки схеми грабунку народу. Окрім цього вирішивши, що радикалізоване населення може їх змести, причому в цей раз без мирних протестів, недалекі чиновники почали направляти населення на фронт.

Проблема яку не враховують «придуркуваті» бюрократи в тому, що українці бистро вчаться, і з бойовим досвідом та низьким порогом справедливості вони будуть більш небезпечні, а ніж ті хто ділиться накипілим з телевізором.

В таких умовах будь-які кроки нинішньої влади, окрім взятися за голову і почати реформи, приведуть до її фізичної ліквідації. І тоді буде не «куля в лоб», а щось більш суттєвіше і в більш інтимніше місце.

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of