Політика 30 Березня 2018 19:27Марина Сейлор

З літа за неякісні продукти почнуть виписувати мільйонні штрафи

Ситуація з якістю продуктів в Україні значно покращиться вже через кілька місяців, коли виробники фальсифікованих товарів почнуть отримувати мільйонні штрафи. Таку думку висловив генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко на прес-конференції, передав кореспондент АСН. "За кілька місяців ця ситуація більш-менш стабілізується, тому що багато виробників отримають штрафи - максимальний в 70 тисяч. Начебто і невеликий, але що заважає Держпотребслужбі купувати в кожній області один і той же зразок продукції, і в результаті виробник може накопичити штрафів у кілька мільйонів гривень і все одно прийде до виробництва якісної продукції, яку сам же заклав власними технічними умовами", - зазначив експерт.

За його словами, на сьогоднішні кожен другий продукт на ринку України є або неякісним, або контрафактним, однак про це, як правило, не знає покупець. Однак уже з 4 квітня в країні почне працювати Держпотребслужба, яка отримала повноваження перевіряти якість продуктів у роздрібній мережі. При цьому він додав, що корупція, безумовно, буде присутня і в роботі Держпотребслужби, однак, разом з тим, поряд з державними інспекторами зможуть працювати тепер будь-які громадські організації, які будуть також перевіряти якість продукції на ринках країни. І таких уже досить багато.

Нагадаємо, українці все частіше скаржаться на прострочені продукти, наявність сірки в паливі та інші порушення прав споживачів. Про це на прес-конференції заявив голова Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Володимир Лапа.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/157133-kachestvo-produktov-v-ukraine-uluchshitsja-k-letu.html

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ